כך תתחילו שנה צבעונית בגווני תפוח, דבש ורימון

מותג הצבע בי.ג’י פיינט מציע “צבעים של ראש השנה”, המבוססים על סימני שולחן החג. האדום של הרימון והצהוב של הדבש יכולים לעשות פלאים לקירות אם רק יודעים כיצד לשלב אותם עם הצבעים הסולידיים בבית

להתחיל שנה מעוצבת וצבעונית. צילום: BG פיינט | יח"צ

ה”סימנים” של ראש השנה צבעוניים וססגוניים להפליא: הרימון האדמדם, הדבש הצהוב והתפוח שצבעו יכול לבוא לידי ביטוי בגוונים שונים. למה להסתפק בצבעוניות שולחן האוכל, אם אפשר להביא אותה לידי ביטוי גם על קירות הבית?

BG paint, מותג הצבע מקבוצת אשטרום, מציג את הגרסה שלו לצבעי החג: צבעי קירות בגווני ראש השנה… במרבית החללים הביתיים, הגוונים השכיחים הם גוונים שקטים ורגועים, כשרובם בהירים ולבנים. שילוב צבע דומיננטי בין הקירות הבהירים, יכול לשדרג פלאים את מראה החלל, לשנות מיידית את המראה ולהכניס אור הביתה.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

גווני ראש השנה של בי ג’י מתמקדים בצבעים צהוב (דבש) ואדום (רימון או תפוח), כשכל אחד מהם יכול להגיע בגוון חזק או עדין יותר. ככלל, מדובר בצבעים עזים, חמים, אך שילובם בחוכמה ברחבי הבית, יכול דווקא להכניס משב רוח רענן וצבעוניות נעימה.

הצבעים מתאימים הן לצביעת קירות חוץ והן לצביעת קירות פנים בבית. הם רחיצים, ניתנים לניקוי בקלות ומתאימים לחדרי אירוח, חדרי שינה, מסדרונות ואפילו לחדרי הרחצה. מעט צבע יכול לעשות שינוי גדול.

איך משתמשים? יש לערבב את הצבע היטב ולצבוע שתי שכבות עם מברשת, גליל או התזה. את השכבה הראשונה יש לדלל ב-20-25% מים ואת השכבות הנוספות ב-5-10% מים בהתאם לנדרש. זמן הייבוש בין השכבות נע בין שעתיים לשלוש.

מחיר מומלץ לצרכן: החל מ-90 שקל למכל של חמישה ליטרים

ראש השנה - BG(2)

ראש השנה - BG(1)

תגובה אחת ל: "כך תתחילו שנה צבעונית בגווני תפוח, דבש ורימון"

  1. מדליק בטרוף

כתיבת תגובה