כל הדרכים להוספת עסק בווייז | המדריך המלא לשירותכם

בתוך שתי דקות תוכלו לפרסם את העסק שלכם בתוכנת הניווט הנפוצה ביותר בקרב הנהגים. היי, וזה גם לא יעלה לכם כסף. אם תרצו להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש, תידרשו לשלם מחיר נמוך משמעותית מהאלטרנטיבות

וויז הפכה בשנים האחרונות לחברו הטוב ביותר של כל נהג, כמעט ולא ניתן למצוא נהגים שבוחרים לנווט ברחובות העיר ללא עזרת ווייז. כאן למעשה מסתתרת הזדמנות עסקית מדהימה, המאפשרת לכל בעל עסק להופיע במסלול הנסיעה של כל נהג ונהג שעובר באזור.

וויז מאפשר לכל לקוח פוטנציאלי לנווט אל בית העסק בקלות וביעילות, ובכך מקל עליו את הגישה למקום ומעודד אותו לעצור שם. הדרך הפשוטה ביותר להנגיש את העסק עבור הלקוחות, היא להוסיף באתר החברה כפתור המאפשר ניווט מהיר דרך ווייז. חשוב להבין כי ישנן שתי דרכים לבצע זאת, כאשר הדרך הראשונה היא בחינם ואילו הדרך השנייה עולה כסף.

■ הדרך החינמית להוספת עסק בווייז

האופציה הזאת מתבצעת בקלות דרך האפליקציה של ווייז, כאשר קודם כל צריך להפעיל את האפליקציה בבית העסק. לאחר מכן, חשוב לוודא שהג’י פי אס דולק, ובשלב הבא יש ללחוץ על העיגול הצהוב שממוקם בצד ימין, ולאחר מכן ללחוץ על ‘מקום’.

בשלב הזה המצלמה נדלקת בצורה אוטומטית, וזה בדיוק הזמן לצלם את בית העסק, לצלם את שלט הכניסה וכדומה. לאחר מכן יש למלא את כל פרטי העסק, כולל טלפון, כתובת וכדומה, ולא לשכוח ללחוץ בסוף על ‘שמירה’.

בשלב הזה מועברים הפרטים לעורכים של ווייז, שלאחר בדיקה בה הם מאשרים את הנתונים, אתם על המפה! ניתן לבצע את כל השלבים האלה גם דרך המחשב, אך לא תמיד זה עובד, ולכן מומלץ להתמקד באפליקציה.

■ הוספת עסק בווייז תמורת תשלום

האופציה הזו אומנם עולה כסף, אך היא עלולה להתברר כמשתלמת במיוחד. ברגע שהנהג מקליד את שם העסק, תוצאות החיפוש מציגות מודעה ממומנת של העסק. הדבר דומה למודעות הממומנות של גוגל, כך שוויזואלית מדובר על פתרון נוח.

מעבר לכך, בעל העסק יוצר למעשה כרטיס ביקור של העסק על גבי המפה. כרטיס זה מציג תמונות של העסק, לוגו, שעות פעילות ועוד. כל הפרטים האלה יופיעו על המפה שיראו הנהגים הנוסעים בקרבת מקום, ובכך ימשכו אותם להקדיש שתי דקות ולהיכנס לבית העסק “על הדרך”.

אופציה נוספת היא ליצור באנר פרסומי, באנר זה קופץ לנהגים הנמצאים בקרבת מקום ונעלם לאחר כ–10 שניות. לרוב יציע הבאנר הטבה אטרקטיבית לנהגים, כגון 20% הנחה, או לחילופין קינוח חינם אם מדובר על מסעדה או בית קפה.

אין ספק כי האופציה הזו מושכת הרבה יותר תשומת לב מהנהגים, ולכן יכולה להיות יעילה יותר. לדברי מנכ”ל ‘קידום כהלכה’, אליחי רובין, עלויות הפרסום נמוכות משמעותית מאפיקי פרסום אחרים כגון פרסום בגוגל או בפייסבוק ועומדות על כ-250 שקלים לחודש בלבד.

רובין מוסיף, כי חשוב לדעת שלא כל בית העסק יתאים לפרסום בווייז, וכי מרבית העסקים שמפרסמים כיום הם רק בשירותים הנצרכים על ידי נהגים באזור. כגון: מזון מהיר, תחנות דלק, פנצ’ריות וכדומה.

רוגע160
inner

כתיבת תגובה