כמעט תאונה באמצע הכביש: "זה רכב חשמלי, הוא קפץ לבד"

רכב חשמלי נפל ממשאית הובלת רכבים באמצע כביש הערבה – נהג המוביל טען "זה רכב חשמלי, הוא קפץ לבד" | במשטרה אומרים: "סריקת הציר ע"י צוות השוטרים ואיתור הרכב בזמן מנעה תאונה שיכלה להתרחש במקום, נהג המוביל לא דיווח למשטרה על המטען שנפל וסיכן את משתמשי הדרך"

הרכב 'קפץ' | צילום: דוברות המשטרה

שוטרי משטרת התנועה הארצית איתרו רכב נטוש בכביש הערבה שנפל ממוביל, השוטרים איתרו את נהג המוביל שטען זה "רכב חשמלי הוא קפץ לבד", הנהג נקנס.

במהלך סיור שוטרי משטרת התנועה הארצית גזרת ערבה של אגף התנועה בכביש 90, הבחינו השוטרים ברכב חשמלי חדש, נטוש במרכז הכביש בנתיב הנסיעה לכיוון צפון ללא לוחיות זיהוי, השוטרים חסמו את נתיב הנסיעה והחלו בפועלות לאיתור המוביל.

לאחר זמן קצר הגיע למקום משאית הובלת רכבים שקודם לכן נסעה מדרום לצפון ועליה רכבים מדגם דומה וחסר לה רכב אחד, נהג המשאית עוכב לבדיקה על-ידי השוטרים.

כאשר השוטרים ניסו לברר כיצד נשמט הרכב מהמוביל נהג המשאית טען שהרכב רכב חשמלי והוא "קפץ לבד" מהמוביל. נהג המוביל נקנס בגין עבירת נהיגה ברכב שנשמט ממנו מטען.

מפקד יחידת משטרת התנועה הארצית ערבה רפ"ק ערן כהן ציין: "סריקת הציר ע"י צוות השוטרים ואיתור הרכב בזמן מנעה תאונה שיכלה להתרחש במקום, נהג המוביל לא דיווח למשטרה על המטען שנפל ובכך סיכן את משתמשי הדרך".

כתיבת תגובה