כשהטכנולוגיה פוגשת את מכשירי השמיעה – על חיבורים חכמים לבלוטוס’

כיום, מכשירי השמיעה המוצעים בשוק הם שונים מתכלית מהמכשירים הנפוצים בעבר, שהיו גדולים ומסורבלים, לא ידעו לספק איכות שמע ברמה גבוהה במיוחד והיו חסרים טכנולוגיות מתקדמות שהפכו את השימוש בהם לנוח ויעיל, כזה המשרת כראוי את המשתמשים בהם.

לצד הפיתוחים הרבים המוצגים כיום במכשירי השמיעה המובילים בעולם, ישנה טכנולוגיה אחת שבולטת במיוחד והופכת את המכשירים לגאדג’טים של ממש. מדובר בטכנולוגית הבלוטוס’ שכיום מדגמת את המכשירים המתקדמים והאיכותיים ביותר והופכת את השימוש במכשיר שמיעה ללא פחות מחווית אודיו יוצאת דופן. אז למי שעדיין לא שמע או נחשף לאפשרויות הרבות שמביאה הטכנולוגיה הזאת למכשירי השמיעה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא.

מהו בעצם מכשיר שמיעה עם טכנולוגית בלוטוס’?
מכון שמיעה אודיו סאונד משווקת מכשירי שמיעה מסוג סוניק אינשאנט עם טכנולוגית בלוטוס’ הם למעשה מכשירים המצוידים במשדר בלוטוס’, דרכו ניתן להתחבר במגוון מכשירים התומכים בטכנולוגיה כגון טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות או מערכות שמע מסוגים שונים. במקרים רבים השליטה מתאפשרת באמצעות אפליקציה ייעודית לטלפון החכם.  לקטלוג המוצרים.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

מהם היתרונות של מכשיר שמיעה עם בלוטוס’?

משתמשי מכשירי שמיעה עם טכנולוגיית בלוטוס’, יכולים למעשה לשלוט במכשיר שלהם דרך אפליקציה ייעודית ולשנות הגדרות כמו עוצמת השמע, בחירה של תוכנית שמע בהתאם לסביבה בה הם נמצאים והגדרות מתקדמות נוספות.

במיני סאונד מכשירי שמיעה , מבטיחים חיבור הבלוטוס’  מאפשר להזרים אודיו ישירות אל מכשיר השמיעה מהטלפון הסלולרי או מהטלוויזיה, כך המכשיר מקבל ממש תכונות של דיבורית והמשתמש נהנה משמע איכותי במיוחד בפלטפורמות הללו.

חלק מהמכשירים ומהאפליקציות מאפשרות איסוף מידע של דפוסי שימוש, באמצעותם יכול המשתמש למטב בעצמו את השימוש במכשיר ולהפיק ממנו תועלת רבה יותר. גם בעבור קלינאי התקשורת והמומחים שמתאימים לכם את מכשיר השמיעה, מדובר בעזר רב ובדרך מצוינת להפוך את המכשיר ליעיל יותר בעבורכם.

יתרונות בשימוש במכשירי שמיעה עם בלוטוס’

  • שליטה קלה ונוחה במכשיר: המתבצעת דרך האפליקציות הייעודיות לכך. מדובר בדרך נגישה מאד לשליטה ברמה גבוהה בכל הגדרות המכשיר.
  • הזרמת אודיו לשמע איכותי: המאפשרת למשל לקבל שיחות טלפון או להנות מאודיו של תכנים מסוימים כמו מוזיקה או סדרות טלוויזיה ישירות למכשיר. בעבור מי שסובל מירידת שמיעה חמורה מדובר בתכונה חשובה ויעילה מאד ודרך מצוינת להנות משמיעה טבעית במצבים האלה.
  • תכונות נוספות : כמו איכון GPS למכשיר שאבד או שיפור ומיטוב השמע דרך איסוף וניתוח מתקדם של דפוסי השימוש.

חסרונות בשימוש במכשירי שמיעה עם בלוטוס’

  • זמן סוללה קצר: השימוש בבלוטוס’ במכשירי השמיעה מקצר משמעותית את אורך חיי הסוללה במכשיר.
  • מחיר: לרוב מכשירי השמיעה המגיעים עם טכנולוגיות הבלוטוס’ יהיו יקרים יותר ממכשירים ללא בלוטוס’.
  • לא קיימים בכל המכשירים: נכון להיום, מכשירי השמיעה המזעריים בתצורת ה-CIC בהם כל מכלולי המכשיר נמצאים בחלק אחד בלבד שמתאים לתעלת האוזן של המשתמש, אינם מגיעים עם טכנולוגיית בלוטוס’.

האם ניתן להתחבר לכל סוגי הטלפונים והטלוויזיות?

מרבית המכשירים כיום יכולים להתחבר לכל סוגי הטלפונים והטלוויזיות החכמות. עם זאת ישנם מכשירים המותאמים לשימוש במכשירי אנדרואיד או אפל בלבד. כמו כן ישנם מכשירים המצריכים רכיב נוסף לחיבור לטלוויזיות.

איך אדע אם למכשיר שלי חיבור בלוטוס’ והאם זה מסובך להפעיל אותו?

ראשית, חיבור הבלוטוס’ קיים אך ורק במכשירים החדשים החל משנת הייצור 2015. בכל מקרה שאתם לא בטוחים נשמח לסייע ולהסביר לכם לעומק על המפרט של המכשיר. התפעול עצמו הוא פשוט לחלוטין ונעשה דרך החיבור לאפליקציות, במידת הצורך נשמח לסייע גם בנושאי התפעול השונים.

האם מכשירי שמיעה עם בלוטוס’ נוחים לשימוש לבני גיל הזהב?

לשאלה הזאת אין תשובה חד משמעית, שכן היא תלויה באופי המשתמש. במרבית המקרים, מי שמצליח להתחבר בקלות לבלוטוס’ ברכב, לא צפוי להתקל בקשיים בחיבור ותפעול מכשיר השמיעה.

האם מכשירי שמיעה עם בלוטוס’ נחשבים לטובים יותר?

עצם ההימצאות של טכנולוגית בלוטוס’ במכשיר שמיעה לא הופכת אותו לטוב יותר מבחינת איכות השמע שהוא מספק, אלא מספקת אופציות מתקדמות יותר לשימוש בו.

מהו טווח המחירים של מכשירי שמיעה עם טכנולוגיית בלוטוס’?

הטווח הוא רחב למדי ונקבע בהתאם למאפיינים נוספים של המכשיר כמו איכות השמע שהוא מספק וכושר סינון רעשי הרקע שלו למשל. לרוב מחירי המכשירים הללו יהיו בין 4,000 ש”ח ל-10,000 ש”ח. מכשיר עם בלוטוס’ יהיה לרוב יקר יותר מאשר מכשיר ללא טכנולוגיית בלוטוס’.

 

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה