אייכלר ביקש, ומהיום ניתן להטעין רב-קו בטלפון כשר

חברת רב-קו אונליין הודיעה היום כי מעתה יהיה ניתן להטעין רב-קו גם באמצעות שיחה טלפונית • זאת בעקבות דרישתו של ח"כ אייכלר בוועדה לפניות הציבור • מעתה יהיה ניתן להטעין בטלפון את כל הפרופילים בערך צבור אך לא בערך חוזי • עם זאת, הטעינה תושלם רק לאחר שהכרטיס יוצג באחת מעמדות ההטענה

ח"כ הרב ישראל אייכלר | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

לאחר דיונים רבים, שהתקיימו לאור דרישת ח"כ ישראל אייכלר בוועדה לפניות הציבור, הודיעה חברת רב קו אונליין כי תתאפשר הטענת כרטיס הרב-קו במענה טלפוני עבור בעלי טלפונים כשרים.

ההטענה תתבצע באמצעות חיוג לטלפון 03-7207406. לאחר ההתקשרות, יש להקיש את מספר הרב-קו המופיע על גב הכרטיס ואז לבחור את פרופיל הכרטיס שלכם (אנונימי, רגיל [מבוגר], נוער, אזרח ותיק, סטודנט מורחב, סטודנט רגיל, נכה, זכאי ביטוח לאומי). לאחר מכן בוחרים סכום לטעינת ערך צבור בין 30 ל-300 שקלים ומקישים את מספר כרטיס האשראי לתשלום. יש לשים לב, כי השירות החדש מאפשר רק טעינת ערך צבור, אך לא ערך חוזי (חופשי יומי/שבועי/חודשי).

יצוין, כי בשל הטכנולוגיה של כרטיס הרב-קו – הדורשת מגע ישיר עם אחת מעמדות הטעינה – לעת עתה, לאחר ההטענה הטלפונית, יש לגשת עם כרטיס הרב קו לאחת העמדות, להניח במקום המיועד לכך – והכרטיס נטען אוטומטית על פי התשלום שבוצע בטלפון.

הפתרון הנוכחי, יחסוך כאב ראש וזמן מיותר מהורים שיוכלו להטעין כרטיסי רב קו עבור ילדיהם. מי שעוד יהנה מהשירות, הם ציבור המבוגרים שאינם בקיאים במערכת האלקטרונית, שאף הם יוכלו להטעין בטלפון לפני שיבואו לעמדת ההטענה להעביר את הכרטיס. בנוסף, אירעו כבר תקלות, בהן עמדה לא קראה כרטיסי אשראי, דבר שגרם לעגמת נפש רבה לדיירים באזורים שבהם פריסת העמדות הייתה בקמצנות.

נציין עוד, כי במעל 1,500 עמדות ברחבי הארץ של מסכי 'קהילות', ניתן ג"כ לטעון את כרטיס ה'רב קו'.

Inner

 

אייכלר בירך את חברת רב קו אונליין על המהלך, ואמר כי "זהו שלב חשוב מאוד, אך ראשון, בדרך לסיום המעבר להטענה טלפונית ללא צורך להשלמת הטעינה בעמדות. אני מקווה שהשינוי הטכנולוגי שמאפשר עתה להטעין דרך הטלפון, יאפשר בתוך זמן קצר את השלמת ההטענה בדרך זו, וכך יחסוך ממשתמשי הטלפונים הכשרים ובני משפחותיהם את הטרחה המיותרת".

נזכיר גם כי ח"כ אורי מקלב פעל רבות בנידון בוועדת המדע והטכנולוגיה.

Inner

2 תגובות ל: "אייכלר ביקש, ומהיום ניתן להטעין רב-קו בטלפון כשר"

 1. לא הבנתי את הבדיחה
  אם צריך להגע לעמדה למה לבזבז
  זמן בטלפון
  כל מי שחושב שיש פתרון לא מבין איך זה עובד
  כל עוד ההטענה היא על הכרטיס נצטרך להגיע למכשיר
  הדרך היחידה היא לאלץ את החברות לפזר יותר עמדות טעינה במקומות ראשיים
  ובכל תחנה שניה בריכוזים החרדיים

 2. איך הנכים יגיעו לעמדות הטעינה של רב קו

כתיבת תגובה