לאסוף את עצמך: הכירו את פותר המשברים בדיגיטל

האיש שיצר צורך, וממלא אותו עבור הלקוחות שלו • כן, הוא עובד בדיוק בנישה הכי מלחיצה שאתם יכולים לדמיין: אסף שמואלי הוא פותר משברי יח"צ בדיגיטל • נשמע מפחיד? תלוי למי אתם מקשיבים, לתגובות שזורמות מהרשת או לאיש הכי רגוע בסביבה • פשוט הירגעו והאזינו

פודקאסט - יהודה אדלר

אסף שמואלי הוא האיש להתקשר אליו כאשר החברה שלך נקלעת למשבר יח"צ בדיגיטל. וזה כבר אומר המון.

אני עוקב אחרי אסף כבר זמן ארוך והוא היחיד שהבריז מהקלטה שקבענו וסלחתי לו בגלל "משבר של לקוח". מי אני שאהרוס את הפרנסה של מישהו שיצר נישה והפך אותה לפרנסה ושמרגיש יותר מכולנו את העובדה שהקב"ה שולח את הפרנסה בדרכים מסתוריות.

איך הוא ניהל את אחד ממשברי הרשת הראשונים שלו, כאשר ללקוח שלו – מסעדה גדולה ונחשבת, אפילו לא היה דף עסקי בפייסבוק? באופן אישי, מאוד נהניתי לשמוע על התהליך. היתרון הכי גדול שלו הוא, שבמצב מלחיץ כמו משבר דיגיטל, שבו התגובות מהרשת לא מפסיקות לבוא, רק האווירה המרגיעה שאסף מביא איתו – מספיקה.

מה שיותר מכל אהבתי אצל אסף, שהוא יצר צורך, הוא פתח שוק חדש. איך הוא יצר את השוק הזה? איך הוא גרם ללקוחות לפנות אליו? מי היה הלקוח הראשון שלו? ולמה הוא טוען שהאסטרטגיה (המצפן) של כל עסק הוא הבסיס לפתרון של כל משבר? איך הופכים משבר ליתרון? ומה הסיפור החרדי שלו?

אם אתם רוצים להצליח להביא לקוחות חדשים מהרשת, או שאתם רוצים להמציא את עצמכם מחדש, הפרק הזה הוא בשבילכם.

רוצים לקבל עוד מיהודה אדלר >>>>

https://mailchi.mp/0865d34b0e78/podcastbiznes

Inner

כתיבת תגובה