לא רק לוטו: מהיום, כל בעל עסק יכול לפתוח סוכנות דואר

דואר ישראל מאמצת את שיטת הזכיינות של דוכני מפעל הפיס ומציעה לראשונה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים זכיינות להקמת סוכנות דואר בבית העסק • כל הפרטים

סניף דואר. צילום: יונתן סינדל | פלאש 90

חברת דואר ישראל יוצאת בימים אלו בקול קורא המציע לבעלי עסקים לחבור לדואר וליהנות ממודל זכיינות חדש לניהול והפעלת מספר סוכנויות דואר באותו אזור גיאוגרפי, בדומה למודל הזכיינות של מפעל הפיס.

האזור הראשון שנבחר בארץ על ידי הדואר להטמעת מודל זה הוא אזור השרון. במסגרת זו מוצעים לזכיין שייבחר לנהל 10 יחידות דואר במיקומים אסטרטגיים, בליבת העסקים של הערים הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, רעננה ונתניה.

technion-box

"המודל החדש שאנו מציעים לעסקים הואWIN WIN, לשני הצדדים", אומר ל'ביזנעס' אמיר אדרי, מנהל רשת סוכנויות הדואר בדואר ישראל. "בעלי העסקים יוכלו להקים רשת ריטייל המשלבת ניהול סוכנויות דואר ומכירת מוצרים נלווים שונים כגון: סלולר, פארם, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועוד. מבחינת הלקוחות יוצע מגוון רחב של שירותים בדומה לסניפי הדואר הקיימים: משלוח ומסירת דברי דואר וחבילות, מתן שירותי בנק הדואר ופיננסיים, העברת בעלות רכב והנפקת רישיונות נהיגה ורכב, רכישת מט"ח ועוד. כך הדואר יוכל להציע שירות מתקדם וטוב יותר ללקוחות בשילוב שיטות עבודה חדישות ומתקדמות".

עוד ציין אדרי כי "במסגרת האסטרטגיה העסקית של החברה, מציעה חברת דואר ישראל כח קניה עצום, המבוסס על 50 מיליון ביקורים שיש לדואר בשנה, מספר שאין לו אח ורע באף רשת קמעונאית. שיתוף הפעולה עם יזמים ובעלי עסקים יאפשר לדואר לשפר את השירות ולהרחיב את סל השירותים שלנו ללקוחותינו מחד, ולהעניק לעסקים הזדמנות עסקית נדירה להפוך לרשת קמעונאית באמצעות טרפיק לקוחות עצום ותמיכה של הדואר".

לדברי אדרי המודל החדש של ניהול מספר יחידות באותו אזור גיאוגרפי יאפשר לכל זכיין להפעיל ולנהל באופן עצמאי את כל הסוכנויות שברשותו לרבות גיוס וניהול כח אדם, מכירת מוצרים נלווים באישור הדואר ועוד. בנוסף הזכיינים יהיו זכאים לפתח יחידות נוספות כגון יחידות מכוונות מט"ח ו/או מרכזי מסירת חבילות, לשווק שירותי דואר לחברות גדולות ברחבי הארץ ועוד.

inner

כתיבת תגובה