לראשונה: מאסטרקארד וכאל ישתפו פעולה ב'פלייקארד'

בתום משא ומתן אינטנסיבי עם חברות האשראי המקומיות ומעורבות של מותגי תשלום בינלאומיים, אושר בדירקטוריון אל על מתווה להסכם שיתוף פעולה בין אל על, כאל ומאסטרקארד • אל על תקבל מענק חתימה וכן אופציה מסוג פאנטום בגין עליית ערך של דיינרס או כאל במקרה של הנפקה או מכירה

הסכם חדשני באל על. צילום: Chris Parypa Photography | שאטרסטוק

לראשונה בישראל: מאסטרקארד וכאל ישתפו פעולה עם FLY CARD של אל על בהשקת כרטיס אשראי חדשני, המשלב את שני המותגים: מאסטרקארד ודיינרס על גבי כרטיס אשראי אחד. הכרטיס יאפשר ללקוחות פתרון משופר בחו"ל, בישראל ובאונליין, תוך התבססות על כל יתרונות המותג הבינלאומי והמותג המקומי. הכרטיס יונפק החל מדצמבר 2019.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

ההסכם בין הצדדים אושר בתום משא ומתן אינטנסיבי עם חברות האשראי המקומיות ועם מעורבות של מותגי תשלום בינלאומיים. בסופו של תהליך בחרה אל על לחתום על הסכם ביןFLY CARD  לבין כאל ומאסטרקארד, לאחר שהגיעה למיצוי כלל ההטבות והיתרונות שניתן להעניק ללקוחותיה. את התהליך מטעם אל על ניהלו עו"ד ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד של אל על ו FLY CARD; נמרוד בורוביץ', סגן סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי של אל על; וגל אגוזי, סמנכ"ל פיתוח עסקי של מועדון הנוסע המתמיד של אל על בליווי וייצוג עו"ד יובל שלהבת ועו"ד עדי אתר ממשרד עו"ד יגאל ארנון. מטעם כאל ניהל את התהליך המשנה למנכ"ל כאל ומנכ"ל דיינרס, ברק נרדי.

במסגרת המתווה שאושר, תקבל אל על עם חתימת ההסכם מענק חתימה של 125 מיליון ש"ח מכאל, דיינרס וממאסטרקארד, בנוסף, תשולם מקדמה ע"ס 60 מיליון ₪ על חשבון תמלוגים שוטפים. העסקה מבוססת על מגוון מקורות הכנסה נוספים לעמלת המחזור שניתנה עד כה: בין היתר, שותפות בדמי כרטיס ואשראי צרכני. כמו כן, תקבל אל על אופציה מסוג פאנטום בגין עליית ערך של דיינרס או כאל במקרה של מכירה או הנפקה. מעבר לשותפות הכלכלית, תאפשר מאסטרקארד שימוש בנכסי המותג הבינלאומיים כולל הצעות ערך שיווקיות, חבילות ייעוץ ושיתוף ידע רלוונטי מהעולם.

מחזור העסקאות ב- FLY CARD עומד על יותר מ- 25 מיליארד שקל בשנה המהווים כ- 8 אחוז מסך מחזורי האשראי בישראל, כאשר מחזור חודשי ממוצע ללקוח הוא 9,500 שקל: 4,500 שקל בכרטיס ה- FLY CARD ויותר מ-23,000 שקל בכרטיסי ה- FLY CARD PREMIUM. נתונים אלה הפכו את כרטיס ה- FLY CARD לכרטיס הראשון בארנק בקרב מחזיקיו. מאז השקת הכרטיס, הרחיב מועדון הנוסע המתמיד את שיתופי הפעולה ואת מגוון ערוצי הצבירה ומימוש הנקודות מחוץ לעולם התעופה וכיום ניתן לשלם בנקודות עבור מלונות, ביטוח, דלק, מסעדות ועוד.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה