התינוקת מסרבת לישון? תצמידו אליה רובוט • צפו בוידיאו

גם כשאתם מנהלי השיווק של חברת רובוטים, סביר להניח שהדור החדש יפתיע אתכם • בתו של מקס סרנקוב לא הפסיקה לבכות, ובאורח פלא, דווקא הרובוט הוא זה שפתר את הבעיה • צפו בתוצאה המדהימה

הרובוט החברתי בפעולה | צילום: מקס סרנקוב

הרובוט שמנדנד את העריסה שלי: מה עושה בנאדם מהיישוב כשהוא נתקע בבית עם תינוקת שמסרבת להירדם? יש הרבה שיטות, אבל, במקרה של מקס סרנקוב, מנהל מחלקת השיווק של סרווי-טק, נציגת חברת הקובוטים (רובוטים שיתופיים) Universal Robots, התשובה הייתה פשוטה.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

"אני מסתובב הרבה בין חברות וארגונים להצגת הקובוט שלנו ויכולותיו לתפקד בסביבה אנושית. בכדי ללמוד עליו יותר וגם כדי שלא יצטנן לו בלילה כשהוא נשאר לבד באוטו (אני קשור אליו רגשית ואפילו נתנו לו שם: יורי…), הוא היה עולה איתי הביתה", אומר סרנקוב.

סרנקוב מספר, כי "באחד הערבים, אשתי ביקשה ממני לנדנד את הילדה קצת כי היא לא הייתה כך כך רגועה. הסתכלתי על העריסה, הסתכלתי על הרובוט, הסתכלתי שוב על העריסה ושוב פעם על הרובוט ואחרי 3 דקות של הפעלה ותכנות (תכנות התוכנה עצמו לקח 30 שניות בלבד) נמצא הפתרון. שהקובוט ינדנד. עכשיו, הוא מבסוט, אני מבסוט ובטוח גם הילדה.."

Universal Robots נוסדה בשנת 2005 על ידי אסבאן אוסטרגאארד, זוכה פרס האנגלברגר לשנת 2018, שביקש להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל, על ידי פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, שבטוח לעבוד במחיצתם, ידידותיים למשתמש ובתמחור גמיש.

Inner

מאז כניסתו לשוק של הרובוט השיתופי הראשון בשנת 2008, החברה מוכרת קובוטים בכל רחבי העולם. בשנת 2017 מכרה חברה קובוטים בהיקף של 170 מיליון דולר. החברה, חלק מתאגיד Teradyne, ממוקמת בדנמרק ופעילה במגוון מדינות – כולל ישראל (מיוצגת על ידי שתיים מהחברות הוותיקות והמובילות בתעשייה: SU-PAD ו- ServiTech).

צפו בתוצאה המדהימה:

Inner

כתיבת תגובה