מוצר השנה חושף את רשימת הזוכים לשנת 2021

כ-5,000 צרכנים בחרו את המוצרים והשירותים האהובים ביותר בשנה האחרונה במסגרת תחרות “מוצר השנה” למוצרי צריכה ושירותים חדשניים • תהליך הבחירה מתבצע על פי מתודולוגיית מחקר אחידה, המיושמת על ידי חברת המחקר הבינלאומית NIELSEN

המוצרים והשירותים הזוכים בתחרות מוצר השנה 2021 | צילום: יח"צ

 

 

 

כ-5,000 צרכנים בחרו את המוצרים והשירותים האהובים ביותר בשנה האחרונה במסגרת תחרות “מוצר השנה”, שהינו פרס בינלאומי הניתן ב-47 השנים האחרונות למוצרי צריכה ושירותים חדשניים במדינות שונות ברחבי עולם.

תחרות “מוצר השנה” נועדה להביע הוקרה לחברות אשר חרתו את היצירתיות והחדשנות על דגלן ואשר משקיעות משאבים רבים בפיתוח מוצרים חדשים, וכן לסייע לצרכנים לזהות, לרכוש ולהתנסות במוצרים חדשים, שזכו להצלחה ולהעדפה בקרב צרכנים אחרים אשר בחנו אותם, התנסו בהם וכעת הם ממליצים עליהם לחבריהם.

בחירת המוצרים החדשניים הזוכים נעשית בכל מדינה על ידי הצרכנים עצמם, כאשר תהליך הבחירה מתבצע על פי מתודולוגיית מחקר איכותית ואחידה, המיושמת על ידי חברת המחקר הבינלאומית NIELSEN.

חברות שמוצריהן השתתפו בתחרות יקבלו לידיהן את המחקר המקיף שערכה חברת NIELSEN  בקטגוריית המוצר אליה ניגשו.

בין הקטגוריות שנסקרו וזכו השנה: ליברה בתחום ביטוח הרכב, בנק הפועלים – bitcard בתחום כרטיסי האשראי, שופרסל עם “המטבח הישראלי – חמם והגש” בתחום התבשילים הביתיים, ד”ר פישר עם הסדרה המקצועית לשיער PROFESSIONAL בתחום השיער ועוד.

פיליפ גלדר, נשיא מוצר השנה העולמי: “אין ספק שיש מקום ללוגו של מוצר השנה במדינת ישראל. יש בישראל שפע של אנשים כישרוניים ובעלי יכולת להמציא דברים חדשים, שהשאלה היא אם הם מוסיפים משהו ייחודי וחדש לקטגוריות שלנו ומביאים תועלת לצרכנים. זה כמובן המקום בו מוצר השנה גורם למוצרים מסוימים להתבלט, כיוון שהם ממוקדים בצרכן”.

870/135 ליינר ארטקל

ישראל (איזי) מוקדי, הזכיין החדש של תחרות “מוצר השנה” בישראל: “בדומה למדינות אחרות בעולם, בחירת המוצרים החדשניים הזוכים נעשית בכל מדינה על ידי הצרכנים עצמם, כאשר תהליך הבחירה מתבצע על פי מתודולוגיית מחקר נוקשה, אחידה ומקיפה, המיושמת על ידי חברת המחקר הבינלאומית NIELSEN ומשקפת את העדפות הצרכנים.

“המוצרים אשר נבחרו לזוכים על ידי הצרכנים בתחרות ‘מוצר השנה’ משקפים בצורה הנאמנה ביותר את אהדת קהל היעד, טיב המוצר המשובח וחדשנותו בשוק. למעשה, הצרכנים הם המומחים האמיתיים והיחידים שיכולים להעריך את מידת שביעות רצון הציבור מהמוצרים. כבר שנים שברחבי העולם התחרות מנבאת את הצלחתם של מוצרים לטווח הארוך, ואף ממנפת את הצלחתם בזכות הלוגו המוכר והתואר המכובד. כך, מהנתונים שהצטברו ברחבי העולם בשנים האחרונות עולה, כי נרשמו גידולים של עשרות אחוזים במכירות המוצרים הנבחרים בשנה שלאחר הזכייה”.

רשימת הזוכים המלאה לשנת 2021: 

החברההמוצר הזוכה
בנא משקאותMG SPIRIT
שופרסלקפסולות קפה מאלומיניום
אלקטרה מיזוג אווירELECTRA MAGIC
שופרסלהמטבח הישראלי – חמם והגש
אמישראגזקונטרול פלוס
Gerberמחית לתינוקות באריזת פאוץ’
הנמל אריזות ושיווק בע”מקטניות “הנמל” – חלבון בכל מנה
שופרסל greenסדרת טופו חומוס
טמבורeco2
ד”ר פישראפקטיב קר קרמי גוף וידיים מועשרים בשמנים
שופרסל greenלחמים ובגטים טריים ללא גלוטן
ד”ר פישר הסדרה המקצועית לשיער  PROFESSIONAL
מזרעסדרת הנקניקים הפרוסים
ויסוצקיויסוצקי ירוק סופר גרין בתוספת ויטמינים Cּ+D
י.מרבה ישראל בע”מSlimdelis Topping
מינילייןElectrolux תנורים בנויים מסדרת SurroundCook
שופרסלאורז בטעמי עולם
מינילייןAEG מדיחי כלים מסדרת QuickSelect
בראWISE BLEND- סדרת הוויטמינים והמינרלים
שופרסלטבלאות שוקולד SINGLE ORIGIN
שופרסל greenמחיות פרי אורגניות עם תוספות
בנק הפועליםאפליקציית בנק הפועלים
שופרסל greenיוגורט יווני ללא לקטוז
בנק הפועליםפועלים open
בנק הפועליםbitcard
ליברהביטוח רכב
שופרסלסדרת תבשילים קפואים מן הצומח
שוואלם ש.י.ש ייבוא בע”משלי’ז – Shelly’s

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה