מזמינים 'אובר'? אולי תזמינו דו גלגלי שיתופי של 'ליים'

ענקית התחבורה 'אוּבֶּר' הכריזה על שיתוף פעולה עם 'ליים'-ישראל | אובר, המפעילה אפליקציה להזמנת מוניות, תציע מעתה לנוסעים לשכור קורקינט או אופניים שיתופיים של ליים, ישירות מהאפליקציה של אובר | השירות יפעל ב-5 ערים ברחבי בישראל: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון ופתח תקווה | ההכרזה במסגרת שיתוף פעולה גלובלי הפועל ב-20 מדינות בעולם 

אובר בשת"פ עם ליים | צילום: יח"צ ליים

ענקית התחבורה אובר (Uber) הודיעה על שיתוף פעולה עם ליים (Lime), חברת המיקרו-מוביליטי הגדולה בישראל, במסגרתו הכלים השיתופיים של Lime יהיו זמינים להשכרה באפליקציה של Uber בישראל, לצד שירות המוניות Uber Taxi שמפעילה החברה. האינטגרציה בין Uber ו-Lime זמינה כעת לנוסעים ברחבי תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון ופתח תקווה. שתי החברות הודיעו כי שיתוף הפעולה יתרחב בהמשך גם לערים נוספות. 

ישראל מצטרפת עתה ליותר מ-20 מדינות ולמעלה מ-180 ערים ברחבי העולם בהן Uber ו-Lime משתפות פעולה, כדי להציע לנוסעים אלטרנטיבות תחבורה משתלמות. משתמשי האפליקציה של Uber יכולים כעת לאתר קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים של Lime בקרבת מקום במקביל לנסיעת מונית ישירות באפליקציה של Uber. שיתוף הפעולה נועד להרחיב את אמצעי התחבורה הזמינים לנוסעי Uber בישראל ולעודד אותם לבחור באלטרנטיבות ירוקות ושיתופיות במקום ברכב הפרטי.

ההכרזה על שיתוף הפעולה בין Uber ו-Lime נעשה על רקע השקת האופניים השיתופיים של Lime בתל אביב, ובעקבות הכרזתה של Uber על חזרה לפעילות בישראל, בשיתוף עם מוניות. ב-Uber הדגישו כי אמצעי הבטיחות הזמינים בפלטפורמה של Lime, כדוגמת הגבלת מהירות הנסיעה ברחבי העיר וסימון תאי חניה מורשים, זמינים כעת גם באפליקציה של Uber.

גוני נוי, מנכ״לית Uber ישראל מסרה כי ״Uber מחויבת להמשיך ולהרחיב את מגוון אמצעי התחבורה לציבור הנוסעים בישראל. השותפות עם Lime היא צעד נוסף ביצירת אלטרנטיבה ירוקה לרכב הפרטי, לצד שיתוף הפעולה שלנו עם נהגי מונית בישראל בשירות Uber Taxi. נמשיך לרתום את הטכנולוגיה של Uber בכדי לסייע בהקלת הגודש בכבישים וצמצום השימוש ברכב פרטי״. עוד הוסיפה כי: "לאור העובדה כי תל אביב היא העיר עם מספר רכיבות גבוה ביותר, אנו צופים שהשת"פ עם Lime בישראל יהפוך לאחד המצליחים בעולם."

Inner article

איתי ראב"ד, מנכ"ל Lime ישראל, מסר כי ״הרוכבים בישראל הם בין המובילים בעולם באימוץ פתרונות תחבורה ירוקים ושיתופיים. השותפות עם Uber תאפשר ל-Lime להנגיש את הכלים השיתופיים לעוד ועוד משתמשים, ולהגביר עוד יותר את השימוש בתחבורה אלטרנטיבית, ירוקה, שיתופית, חכמה ובטוחה – תוך הקלת הגודש בכבישי ישראל״.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה