מזרח אירופה קרובה מתמיד: wizz air משיקה קווים חדשים

ארבעה קווי חורף חדשים יושקו מנמל התעופה עובדה הסמוך לאילת. יהיו אלה קווים למרכז ומזרח אירופה באמצעותם ממשיכה חברת ‘וויז-אייר להעמיק את אחיזתה בשוק התעופה של ישראל

וויז-אייר על המסלול. צילום: יח"צ

חברת התעופה Wizz Air ממשיכה במהלכי ההתרחבות בארץ והודיעה היום (ד) בשיתוף משרד התיירות על ארבעה קווי לואו-קוסט חדשים לאילת וממנה: ריגה שבלטביה, קטוביץ’ שבפולין, פראג שבצ’כיה ובוקרשט שברומניה. הקווים החדשים יחלו לפעול כבר מעונת החורף הבאה עלינו לטובה. הם ייצאו משדה התעופה עובדה הסמוך לאילת ויתווספו על שמונה-עשר הקווים הקיימים שמפעילה היום החברה מאילת ומתל אביב.

ממשרד התיירות נמסר כי “ההכרזה היום מדגישה את מחויבותה של Wizz Air לשוק הישראלי ואת התרחבותה המתמדת, מאז טיסת הבכורה שלה מתל אביב בשנת 2012. מעתה, החברה תציע חמישה קווי חורף לאילת וממנה, במחירים נמוכים, ליעדים פופולריים במרכז ובמזרח אירופה. קווי החורף החדשים יחזקו את קשרי המסחר בין המדינות ויגדילו את התיירות הדו-כיוונית, בעוד הנוסעים יוכלו לחקור את ההיסטוריה העשירה של ערים אלו וייהנו מהקולינריה, מהאדריכלות ומהנופים המרהיבים”.

box

מ-Wizz Air נמסר: “בשנת 2017 הגבירה החברה את פעילותה בישראל והוסיפה שנים-עשר קווים חדשים מתל אביב ומעובדה, ובסך-הכול מדובר ב-22 קווים מישראל לתשע מדינות במזרח ובמרכז אירופה, שבהם עשו ויעשו שימוש כ-800 אלף מושבים עד סוף השנה. הנוסעים נהנים ממחירים אטרקטיביים, ממערכת הזמנות מקוונת, ידידותית למשתמש ומשירות אדיב לנוסעים”.

בניסיון לשכנע את הישראלים להעדיף את מרכולתם, מספרים ב-Wizz Air כי היא תומכת בלמעלה מ-260 משרות עקיפות בפעילות בשדות התעופה, תחבורה, תעשיות האירוח והתיירות. אגב, הטיסות לבוקרשט יהיו בימי ראשון ורביעי, לקטוביץ’ בימי שני ושישי, לפראג בימי חמישי ולריגה – למרבה הצער – בימים שלישי ושבת(!). כן, קראתם נכון. ובכל זאת נזכיר כי מדובר בחברה של גויים, כמה חבל שהמדינה מאפשרת להם לחלל את קדושת יום השבת.

עלות הטיסות מתחילה ב-89 שקלים לכיוון לבוקרשט, 129 שקלים לקטוביץ’ ו-154 לריגה ולפראג. שר התיירות, חה”כ יריב לוין (ליכוד) הודה לחברה על הרחבת הקווים לאירופה ואמר: “אני מברך את וויז אייר על החלטתה להעמיק את פעילותה בישראל ולפתוח קווים חדשים מאירופה לאילת, ושמח ששיתוף הפעולה בינה לבין משרד התיירות עולה מדרגה נוספת. זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות.

“ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה והרחבת פעילות וויז-אייר היא הוכחה נוספת לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. פתיחת הקווים תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, מאמץ שכבר הביא לגידול של כ-25% בתיירות הנכנסת לישראל השנה”.

ono-side
inner

כתיבת תגובה