מיצובישי משיקה את ספייס-סטאר ואטראז' החדשות

'כלמוביל', יבואנית מיצובישי (ויונדאי ומרצדס), משיקה את הדור החדש של דגם המיני Space Star ושל הרכב המשפחתי Attrage • מחירי המיני ינועו בין 77,900 ל-85,900 ושל המשפחתית 110,900 שקלים

המיני ספייס החדשה | צילום: באדיבות יצרן

'כלמוביל', יבואנית מיצובישי (ויונדאי ומרצדס), משיקה את הדור החדש של דגם המיני Space Star. מאז השקת הסדרה לפני כ-7 שנים נמכרו כ-700,000 רכבים ברחבי העולם, מרביתם באירופה ומתוכם כ- 12,000 בישראל. ספייס סטאר הינו הרכב הנמכר ביותר של מיצובישי באירופה לשנת 2019.

המיני המחודשת, אשר תימכר במחיר של החל מ-77,900 ועד 85,900 שקלים, כוללת מתיחת פנים המתבטאת בעיצוב חיצוני, שדרוג החלק הקדמי, סבכה חדשה עם העיצוב המוכר מדגמי ה-SUV של המותג, עיצוב חדש של חישוקי הגלגלים, יחידות תאורה חדשות, לרבות גופי תאורה משולבי LED מאחור כסטנדרט. עיצוב הפנים שודרג גם הוא וכולל מושבים חדשים, עם אופציה לריפוד דמוי עור, בחירה בין צבעי ריפוד כהים ובהירים, משענת יד לנהג, הוספת תאי אחסון פנימיים, צבעים חדשים בצהוב מטאלי ולבן יהלום ומערכת Connected Car עם מסך 8 אינטש.

ל-Space Star בדור החדש, מנוע בנזין 1.2 ליטר CVT, בהספק של 80 כ"ס, אך רק 10.8 קג"מ ב-4,000 סל"ד. צריכת הדלק המשולבת עומדת לטענת היצרנית, על 20.4 קילומטר לליטר דלק.

אשר לאבזור הבטיחות, ה-Space Star מגיעה לראשונה, עם ADAS (Advanced Driver-Assistance Systems), חבילת הבטיחות של מיצובישי, אשר כוללת מערכות בטיחות מתקדמות מקוריות, הכוללות בלימה אוטונומית (FCM), זיהוי הולכי רגל, התרעה על סטייה מנתיב (LDW) ושליטה אוטומטית באורות גבוהים (AHB), 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות אקטיבית (ASC) עם בקרת משיכה (TCL), מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים (TPMS), מערכת עזר לזינוק בעליה (HSA), איתות בעת בלימת חירום (ESS), מערכת תאורת יום DRL ועוד.

למכונית גם אפליקציית 'כלמוביל', המאפשרת מגוון שירותים דיגיטליים יעילים ונוחים, הכוללים בין השאר איתור מיקום הרכב, ניווט אל הרכב, התנהגות נהג (תאוצות, בלימות, פניות חדות, יומן נסיעות, היסטורית נסיעה, רמת מתח מצבר, התראת מהירות ועוד). כמו כן מאפשרת האפליקציה, תיאום טיפול במוסך, ללא שיחה למוקד שירות, ניהול אירוע תאונה, ספר רכב, ניהול והוספת נהגים חדשים ובני משפחה, הסבר על נוריות חיווי, שיחה ישירה למוקד השירות ועוד.

בסיס הגלגלים עומד על 2,450 מ"מ, האורך צמח ב-5 ס"מ ל–3,845 מ"מ, שאר המידות לא השתנו; רוחב של 1,665 מ"מ, גובה, 1,505, נפח תא מטען 235 ליטר.

רמת הגימור Instyle, כוללת בין היתר, שמשות כהות במיוחד מאחור, ספוילר אחורי עם פנס בלימה, חיישן גשם, בקרת שיוט בשליטה מגלגל ההגה, תאורה אחורית מסוג LED ועוד.

רמת הגימור Supreme כוללת חישוקי סגסוגת מעוצבים 15 אינטש ומערכתConnected Car.

רמת הגימור Premium, כוללת בנוסף, גם מושבים דמוי עור בשילוב בד, במראה יוקרתי, מראות צד עם איתות, תאורה ראשית מסוג LED, תאורת חניה מסוג LED, מערכת תאורת יום DRL מסוג LED, מראות צד מחוממות, פנסי ערפל קדמיים, מפתח ראשי עם שלט חכם KOS ומערכת כניסה והתנעה ללא מפתח.

האחריות:3 שנים או עד 100,000 ק"מ.

ובתוך כך, 'כלמוביל' השיקה גם את הדור החדש של האטראז'. ה-Attrage החדשה, מתאפיינת גם היא בשפת העיצוב החדשה של מיצובישי. חזית הרכב עוצבה מחדש וכוללת עיצוב מעודכן ליחידות התאורה, שבכה חדשה וחישוקי סגסוגת חדשים ומעוצבים. תא נוסעים מרווח, עם שדרוג לעיצוב הפנים, הוספת תאי אחסון פנימיים, משענת יד לנהג, מערכות בטיחות מתקדמות, הכוללות בין היתר בלימה אוטונומית, ומערכת Connected Car עם מסך 8 אינטש.

למשפחתית בדור החדש, מנוע בנזין 1.2 ליטר, בהספק של 80 כ"ס ו-10.8 קג"מ ב-4,000 סל"ד, המשודך לגיר CVT. לרכב, לטענת היצרנית, צריכת דלק משופרת: 20 ק"מ לליטר דלק בנסיעה משולבת.

ה-Attrage מגיעה גם היא לראשונה, עם מערכות הבטיחות ADAS (Advanced Driver-Assistance Systems). עיינו בפירוט לעיל.

ברמת גימור Instyle תמצאו מראות צד חשמליות בצבע הרכב, מראות צד עם איתות, בקרת אקלים דיגיטלית, שמשות כהות מסוג Privacy Glass בדלתות האחוריות ובדלת תא המטען, חיישן גשם להפעלה אוטומטית של המגבים, בקרת שיוט בשליטה מגלגל ההגה, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, גימור כרום ו-Piano Black, מערכת תאורת יום DRL, תאורה אחורית מסוג LED, פנס ערפל אחורי, חיישן תאורה אוטומטי, מפתח חכם KOS, מערכת כניסה והתנעה ללא מפתח, אימובילייזר מקורי, חישוקי סגסוגת 15 אינטש, דיבורית Bluetooth ושליטה על מערכת השמע והדיבורית מגלגל ההגה.

מערכת המולטימדיה Connected Car, משלבת מערכת חדשה בדור 4 LTE)) וכוללת מסך 8 אינטש גדול. המערכת מאפשרת חווית נהיגה ייחודית ומתקדמת, עם מגוון אפליקציות, המאפשרות שימוש קל ונוח – לנווט לכל מקום בקלות עם Waze, להאזין לתחנות רדיו מקומיות ובינלאומיות, לחנות בקלות עם אפליקציות פנגו וסלופארק וליהנות מהשירות של מיצובישי בכל מקום ובכל זמן עם מסכי עזרה אינטרנטיים.

האורך בדור החדש של אטראז', צמח ב-6 ס"מ ועומד על 4,305 מ"מ, בסיס גלגלים עומד על 2,550 מ"מ, הרוחב עומד על 1,670 מ"מ, גובה 1,505 מ"מ, נפח תא מטען 450 ליטר.

מחיר: 100,900 שקלים

כתיבת תגובה