הזירה Live – היום זה קורה!

כנס הנדל”ן שמפיקה קבוצת ‘הזירה – אנשי הנדל”ן מדברים ונפגשים’, יתקיים היום (ב’) • בשונה מאירועים כאלו שלוקח זמן רב עד שהם צוברים תאוצה, כאן מדובר באירוע שרק ביום ראשון שעבר החלה ההרשמה אליו וכבר כמעט אזלו הכרטיסים • שיווקי

כנס הזירה שיתקיים בירושלים | אילוסטרציה: יח"צ

 “האמת, שאנחנו באמת מופתעים, הכרטיסים כמעט אזלו תוך שבוע! אומר לנו הרב משה הרשלר שמנהל את קבוצת ‘הזירה – אנשי הנדל”ן מדברים ונפגשים’ ומפיק את הכנס ‘הזירה Live’ מדובר בצורך אמיתי של השוק, אנשי הנדל”ן מבינים היטב את הצורך שלהם להיות מחוברים לשותפים פוטנציאלים ועושים את הדבר המתבקש – להירשם לכנס ולהגיע. עשינו מאמץ גדול לצאת עם הכנס הזה במהירות המרבית, מאחר שזה היה הצורך מידי של חברי הקבוצה. יחד עם זאת, אנחנו גובים מחיר כניסה סמלי בלבד כיון שזה חלק מהשירות שלנו לחברי הקבוצה ולכל המצטרפים החדשים בימים אלו”.

פנינו לשותפים נוספים בכנס בכדי לשמוע מה הם חושבים על הכנס:

250/200 סייד בר + קובייה

יהודית שוטלנד, יועצת התחדשות עירונית משתפת: “מהרגע ששמעתי על הכנס, ידעתי שאני בפנים בכל הכח. שיתוף פעולה זה מבחינתי *ה* חוכמה במקצועות הנדל”ן, מי שיודע לעבוד נכון עם קולגות, יצליח! מה יעשה יזם בלי אנשי שטח שיאתרו לו עסקאות? כיצד יכפיל המשקיע את נכסיו בלי קרנות מימון מתאימות? מה יענה מתווך ללקוח שמחפש נכס בסגנון שאין לו, בלי שיהיה לו קשר עם יועצי נדל”ן נוספים, מכל הארץ? מדוע שמעצב פנים לא יעבוד קבוע עם יועץ משכנתאות שיפנה אליו מתעניינים נוספים? והכי חשוב לי, להכיר יזמים וקבלנים איכותיים נוספים שיתנו מענה למאות הדיירים שאני נפגשת מידי יום בעבודתי השוטפת ולמצוא “בולדוזרים” שנושמים נדל”ן, לעבודה קבועה עימם”.

“קבוצת “הזירה”, אומרת שוטלנד “בה אני שותפה פעילה, כבר סיפקה לי ב”ה כר נרחב לשיתופי פעולה מוצלחים! הגיע הזמן להתקדם. להכיר את האנשים מאחורי המספרים ולעשות, תכל׳ס, כסף. לדעתי, מי שלא מבין ההזדמנות שיש לו כאן במחיר מגוחך, שבאמת נועד רק להפרות את הקבוצה המדהימה הזו – מפספס ובטוח יתחרט. זה כנס שמתרחש אחת לשנה! זה לא עוד אירוע, כמו עשרות קודמים שהשתתפתי בהם. אני לא באה לכאן בשביל לשמוע כמה הרצאות. אני אהיה בשביל מטרה אחת, להכיר שותפים, להתקדם בעסק שלי ולמצוא הזדמנויות חדשות שבטוח בעז”ה יביאו תועלת עצומה לי וללקוחותי”.

870/135 ליינר ארטקל

צחי קווטינסקי (60), תושב ירושלים, יזם, העוסק בנדל”ן מזה 30 שנה. אחרי שבנה מספר פרוייקטים בירושלים ומחוצה לה, לקח על עצמו צחי, שליחות, למען הציבור, ובמסגרתה הוא מלמד קורסים בנדל”ן בדרכו המיוחדת  מלווה ומייעץ ליחידים ומשפחות, בדרכם לבניית חייהם הכלכליים בהתבסס על השקעות נדל”ן, החל מההחלטה אם לרכוש דירת מגורים או השקעה, וכלה בבנית “פנסיה עצמית מבוססת השקעות נדל”ן”ב 15 השנים האחרונות, לימד צחי אלפים, יעץ וליווה מאות בדרכם בנדל”ן, וזארת במסגרת “נדל”ן בקלות” שבבעלותו.

בשנים האחרונות, המשיך צחי גם בייזום נדל”ן , הן עבור עצמו, והן במסגרת חברות השקעה שהקים וממשיך להקים גם בימים אלו, עם משקיעים הרוצים להכנס בביטחה לתחום הייזום, ומחפשים לעשות זאת עם מי שיעשה את זה בדרך הטובה ביותר עבורם.

בכל השנים, לימד צח גם מאות חרדים, ואף עשה למענם בבנית חייהם הנדל”ניים. לאור הקשר המצויין בין צחי לבים הקהל החרדי, ולאור דרכו המיוחדת והאמינה, בחר צחי לחזק הקשר עם קהל זה, דווקא באמצעות קבוצת ‘הזירה’ בכנס “הזירה live”. במסגרת הקבוצה צחי פועל רבות ומצליח ליצור שיתופי פעולה שבלעדי הקבוצה הוא לא היה מצליח לייצר לעולם.  הכנס הזה הוא אירוע נדל”ן נדיר ביותר –  יהיה בו קהל שלא מגיע לשום אירוע נדל”ן אחרים ומי שלא יגיע לכנס, לא יפגוש בו ויחמיץ הזדמנויות עסקיות רבות.

את עטייה מור פגשנו בסטודיו שלה – ‘סטודיו ספייס’ העוסק בהדמיה תלת ממדית המסייעת ללקוחות להפוך את החלום הדירה למוחשי, ומקימה לתחייה את תכניות העיצוב והשרטוטים. מגוון המוצרים שהסטודיו מספק נע מהדמיות סטילס, סרטוני אנימציה, סיורים וירטואלים, מצגות בזמן אמת ומגוון תכניות מכירה דו ותלת מימדיות.

הדמיות תלת מימד הפכו בשנים האחרונות לכלי תכנוני ושיווקי רב עוצמה כל פרויקט אדריכלי, תהליך הבניה ושיווק פרויקט נדל”ן כמעט ובלתי אפשריים ללא כלי רב עוצמה זה. לעיתים קרובות הדמיה טובה אף תזרז ותקצר משמעותית את תהליך קבלת היתר הבניה מהעירייה. כדי לייצר הדמיה טובה, לא מספיק לדעת ליישם את טכניקת העבודה, דרושה חשיבה יצירתית במגוון תחומים ובעיקר המון אכפתיות לאורך כל התהליך עד לקבלת התוצרה סופי.

“סטודיו ספייס הוא סטודיו צעיר וחדשני להדמיות”, מספרת עטייה “אשר בא לשלב בין תלת מימד לעיצוב, כדי לספק תוצר ויזואלי שהוא מעבר להדמיה הסטנדרטית. חשוב לנו להתעדכן תמיד בטרנדים החדשים בעולם על מנת לקחת חלק בעיצוב העדכני ביותר, ולהיות מחוברים ללקוחות שלנו באופן בלתי אמצעי, כך לתת את התוצר האיכותי ביותר שאנו יכולים לתת.דווקא בגלל זה, אנחנו שותפים בכנס ‘הזירה live’ – כל מי שמעוניין להיות מעודכן בתחום הנדל”ן לא יכול להחמיץ את ההזדמנות הזו. אנחנו יודעים שהשותפים הפוטנציאלים שלנו יהיו שם ולכן הנוכחות שלנו שם היא קריטית ממש לקידום העסק שלנו”.

“מעבר לכך, מאחר והפרויקטים שלנו מתאפיינים בראייה עתידית, עיצוב חדשני וחשיבה על הפרטים הקטנים שמובילים את הפרויקט לתוצר הסופי והמושלם, החלטנו שאנחנו רואים את העתיד גם בתחום ה’נטורקינג’, דווקא סוג כנסים כזה – בלתי אמצעי, אינטראקטיבי, דינמי ושיתופי הוא הדבר הבא ולכן אנחנו שותפים של ממש בהפקת האירוע הזה”.

אם כל כך הרבה בעלי עסקים מגוונים בתחום הנדל”ן כבר חלק מהכנס הזה, רק אתה לא תהיה שם?!

הזדרז להירשם לפני שיגמרו הכרטיסים <<< להרשמה לחצו כאן!>>>

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה