נועם 1 מבית אפיקים – מאין באנו ולאן אנו הולכים

האסטרטגיה הפרסומית • ראיון מרתק ונוקב עם מנהלי החברה • ערב פסח, המאני טיים של של חברות ברי המים, אנחנו נכנסים לבקר ולראיין את מנהלי חברת אפיקים, החברה שמשווקת את בר המים נועם 1

אפיקים - שירות הלקוחות של החברה | תמונה: יח"צ

המשרדים ואולם התצוגה ממוקמים בגבעת שאול 40. אנו מתרשמים מהעשיה וההמולה שבמקום “סליחה על הרעש” מקבל את פנינו מנהל השיווק אמיתי שמואל “אבל עכשיו אנחנו בשיא הלחץ של ערב פסח, תמיד יש את אלו הנזכרים ברגע האחרון ואנו משתדלים לתת את מלוא תשומת הלב לכל פניה ובקשה”.

ואיך אתה מסתדר עם כל הפניות? אין תקלות או טענות? – אני שואל.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

“תשמע” – הוא עונה.

תקלות יכולות תמיד לקרות, אך גם אם יקרו כאלו, החוכמה היא להתמודד איתם ולא להתעלם.

אני יכול להתחייב לך שאין פניה אחת שלא מקבלת תשומת לב וטיפול עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. הנה תראה – הוא אומר ומכניס אותי לקומת המוקד הטלפוני. עשרות טלפניות והמולה גדולה של עשיה ממלא את חלל האוויר.

כמה זמן למענה ולטיפול? אני שואל את אמיתי שמראה לי את הנתונים שעל גבי הצגים. עשרות שיחות מטופלות ומענה ממוצע של פחות מדקה. זה בזכות כך שבסדרי העדיפות שלנו, השירות במקום הראשון. מניסיון שלנו, לקוח מרוצה מביא גם את כל המשפחה שלו.

אני יכול להתחייב לך שתשעים אחוז מהלקוחות שלנו מרוצים לחלוטין!

תשעים אחוז? נשמע מוגזם אני אומר. אבל שמואל מתעקש. “בוא ניכנס לישראל אדיר סמנכ”ל החברה, הוא יראה לך את הנתונים המדוייקים.

ישראל לא מבזבז זמן, “תן לי מקום בארץ ואני מספר לך כמה מכשירים יש לנו, אני יביא לך את רשימת הלקוחות וכל בעיה שהייתה וטופלה. אנחנו יודעים ומעודכנים בכל לקוח ורמת שביעות הרצון שלו.”

הוא פותח לי את רשימת לקוחות החברה ומגלה לי שבקרת השירות של החברה דואגת להתקשר לכל לקוח חדש ולוודא שהוא מרוצה “תקלות יכולות לקרוא, אבל אני מתחייב לך שכל תלונה ותקלה מטופלת במהירות ובמקצועיות”

אני יכול להתקשר ללקוח?

בוודאי, ככה שאנחנו בוחרים לקוח רנדומלי ומתקשרים ליהודה ק. מחיפה, שהתחדש במכשיר חדש לפני למעלה משנה וביקשנו ממנו שיספר לנו על החוויה שלו מאז שהכניס למטבח את נעם 1.

אתה מרוצה?

כן, מאוד.

ממה?

“נתחיל בילדים” הוא אומר “מהיום שהמכשיר הגיע לבית אני ורעייתי כבר לא צריכים לשכנע אותם לשתות מים, לפני כן זה היה ממש סיוט, הם היו רוצים רק שתיה ממותקת ולא בריאה. המיניבר מהווה סוג של אטרקציה עבורם וחוסך מאיתנו את מאמצי השכנוע, אה וכמובן גם את מאמצי הסחיבה של השישיות שהיו בשבילי טורח בכל קניה”

ומה עם שבת? “את האמת השינוי הוא יותר בשישי מאשר בשבת, אמנם בשבת אנחנו נהנים מהתוצאה מהמים החמים והקרים העומדים לרשותינו, אבל יום שישי הוא זה שהשתנה, אני כבר לא צריך לפנות מקום בשיש ולא צריך לעמוד ולמלא מיחם שהיה מסכן את בטיחות הילדים” הוא לוקח לגימה וממשיך “אני מכיר קרוב משפחה שיש לו בר מים שומר שבת של חברה אחרת, אבל כשסיפר שבשונה ממני הוא צריך לבצע מספר רב של פעולות בכדי להעביר את המיני בר למצב שבת. העונג שבת האמיתי והמכשיר שנותן מענה קל ונוח לסוגיה הזאת הוא נעם 1”

המלצת למישהו לרכוש את המכשיר? “אני חזרתי בתשובה לפני 5 שנים ולצערי הוריי היקרים עדיין לא שומרים תורה ומצוות, לפני חצי שנה הבאתי להם כמתנה לשנה החדשה מכשיר חדש של נעם 1 וביקשתי מהם שיזכרו להעביר את המכשיר בכל יום שישי למצב שבת, הם הסכימו, והידיעה שהוריי נמנעים מכמה וכמה חילולי שבת בכל שבת עושה לי מאוד טוב על הלב ואני בטוח שיום אחד כל השבת שלהם תהיה קודש לה’ “

אז אנחנו מודים לישראל והולכים לברר את השאלה המרכזית בגללה הגענו.

Inner article

אני נכנס לחדר הישיבות שם יושב לו בנוח מנהל הקריאייטיב נוח שמיד פוצח במונולוג “חול המועד הוא הזמן המשפחתי המשמעותי בשנה, זו תקופה בה אנו משקיעים בפרסום והבלטת הנוחות והקלות שבשימוש בבר שלנו, מהניסיון שלנו, הצגת המציאות כפי שהיא, מציגה את הצורך הבסיסי בבר מים בבית כל משפחה וגורמת לעלייה במכירות”.

ומה מיוחד בערב פסח שאין בכל שבת? אנו שואל.

“שבת יש בכל שבוע, אבל רצף הימים הארוך המרכיב את ימי חול המועד מעניק לנו כמשפחה להנות מהביחד שנשמר לאורך זמן ארוך יחסית ולשבת עם בני המשפחה שהתקשורת איתם במהלך השנה מסתכמת בטלפון אחת לשבועיים ועל זה אנחנו מדברים בפרסום”.

“תשמע” אומר לי נוח

“אתה צריך להבין. אנחנו בחברת אפיקים הבאנו עמנו בשורה בכל מה קשור להרגלי הצריכה והנוחות של המשפחה החרדית. אם נחזור כמה שנים אחורה נזכר בדרך המיושנת בה צרכו מים בתור משפחה. היו שמילאו בקבוקים במי ברז, דבר שפגם בחווית השתיה והביא לכך שפחות ופחות אנשים הקפידו על שתיית מים המועילה לבריאות, היו שהשקיעו ברכישת שישיות של מים, הם סחבו מהסופר ונאלצו פעמים רבות להתקע ללא מים בבית “מחר נקנה” הם היו אומרים.

תחשוב על סיטואציה משפחתית קלאסית בחול המועד. אחרי ארוחת החג יש את המתנדב שמואיל בטובו להכין לכולם כוס קפה שיעניק לארוחה סיום חמים. עזבו רגע את הקושי בלזכור את בקשותיו של כל אחד, 2 סוכר או 3 סוכרזית. מעבר לזה הוא צריך להרתיח מים ולעיתים שני קומקומים שיספיקו לכולם, ולהמתין את כל הזמן הזה כשלבנתיים הוא מפספס את כל שיחות הסלון המעניינות שיתקיימו שוב רק בחול המועד סוכות. ..

עם המיני בר שלנו אתם רגועים ובטוחים, בלי הלחץ של מים חמים בסיר על הפלטה, או מיחם מיושן שדורש גם משנה זהירות וגם התעסקות מיותרת שהופכת את היום שישי שגם ככה לחוץ, ללחוץ עוד יותר.

אוקי, שיחקתם אותה אני אומר ונכנס לחדרו של מנכ”ל החברה מר אפרים שמואל כדי לפרגן וכדי לשמוע על הצד המשווק ועל השאיפות שלו “חברת אפיקים מתייחדת בעיקר בשל מחויבות בלתי מתפשרת להלכה וללקוחות. הדור של היום מאוד מתקדם מצד אחד, אך לשמחתינו השמירה הקפדנית על כל הלכה והלכה מתגברת ועולה עם השנים מה שמוכיח לנו כי תורת ישראל אמת ונצחית. המשימה שלנו כחברה המובילה בתחום בחברה החרדית, וכאחת המובילות בעולם המים הארצי, היא לאפשר לציבור שומרי התורה ליהנות מכל היתרונות הפנטסטיים הקיימים במכשירי המים ובמיניברים השונים, ולהתאים אותם במקסימום לחיי ההלכה אותם הם חיים ולהקל על הרגלי הצריכה שלהם, ובסופו של דבר גם לחסוך להם כסף וכאב ראש”

אנחנו רואים את הצמיחה במכשירים המשווקים, מה קורה אם ישנן תקלות?

“בעשור האחרון דאגנו שלצד הצמיחה המהירה של החברה מבחינת מכירות, תגדל גם מחלקת שירות הלקוחות ומחלקת הטכנאים, שתעמוד לרשות הלקוחות בכל פניה ופניה. הושקעו שעות רבות של חשיבה לפרטים הקטנים ולהכשרת נותני השירות שיעמדו ברף הגבה ביותר, וכמובן סכומי כסף אדירים שהצדיקו את עצמם כשאפיקים התגלתה כחברה עם מתן השירות הטוב ביותר. בעיניי, ואני אובייקטיבי לחלוטין מכשיר נעם 1 הוא מוצר צריכה בסיסי שצריך לעמוד בכל בית במגזר.”

אתה אובייקטיבי?
הוא צוחק ומסביר “כשאני שומע את הלקוחות שמספרים לי שרכשו את המכשיר לאחר המלצה חמה של בן משפחה אני מבין שאני חוזה בתופעה המדהימה של מכשיר שבאמת משנה את איכות החיים של אינספור משפחות שהתרגלו לפחות מאחר והם שומרי תומ”צ ואנחנו אומרים ההיפך, מגיע להם יותר, הרבה יותר”

אפרים לא עוצר, וממשיך לאקטואליה “עכשיו היו הבחירות ואנו כציבור נשמענו לבחור כפי שבחרו רבותינו, אנחנו יודעים שהבחירה שלהם מחייבת אותנו ומגלה לנו כי זו הבחירה הנכונה. וגם בעניין שמירת שבת שהרריה תלויים בשערה.

המציאות מראה כי הציבור בוחר במיני בר שלנו.

הוא בחר בו כי הוא המהודר ביותר לשימוש בשבת וחג כפי שזכינו לקבל את הכשרו של ראש מערכת הכשרות בד”ץ מהדרין הגאון רבי אברהם רובין שליט”א והרה”ג אהרון אבוטבול שליט”א שבשבוע שעבר זכינו ובא לבקר אישית במשרדינו. אגב זכינו גם להתקין את הבר בבתיהם בבתיהם של גדולי ישראל מה שמראה על רמת הכשרות הגדולה ובבחירה בו על מנת לענג את השבת.

גם אתם רוצים לענג את החג והשבת בלי צורך להתארגן או לטרוח? התקדמו לנעם 1 ותהנו בלחיצה אחת ממים קרים וחמים בשבת וחג

ועכשיו, מזמינים נועם1 ומקבלים מכונת קפה יוקרתית במתנה! <<<הזמינו עכשיו >>> 

7 תגובות ל: "נועם 1 מבית אפיקים – מאין באנו ולאן אנו הולכים"

 1. כתבה מאד משכנעת, אבל מה לעשות שהמכשיר שלהם מתקלקל לעיתים קרובות והשירות שלהם גרוע, ומחיר השרות יקר בלי פופורציות לתמורה.
  אין מנוס אלה לומר פתי מי שקונה את המכשיר שלהם

 2. מכשיר גרוע מאוד היה לי המון תקלות והמון נזילות פתאומיות של מים וזה למרות שעשיתי מערכת לטיהור מים ושילמתי כל כך הרבה כסף ..בקיצור ממש מאכזב ולא משתלם

 3. שרות לא הגיוני !!! להמתין שבועיים לטכנאי שהמכשיר דולף ?!?!

 4. לא מרוצים מהמכשיר !!! שילמנו הרבה כסף לא שווה את זה בכלל

 5. שירות ממש גרוע המכשיר מתקלקל מאד מהר.. לא להעז לקנות מהם!!!

 6. שלום רב אני כבר כמה שבועות כותבת ומבקשת שיבדקו החשבון .שבלי אישור שלי בכרטיס אשראי השתמשו והורידו פעמיים מחיר×36 תשלומים.
  לא קיבלתי קבלות.
  המים במכשיר בלתי אפשרי לשתות. פעם אחת חזרו עליי ,
  אני מבקשת ממכם לטפל בעניין רציני. אני אישה מבוגרת ואני מאוד מאוד מבקשת לעזור ולטפל בעניין.

 7. שירות גרוע
  המוצר קלוקל.
  טעות
  בירחו מזה

כתיבת תגובה