נתיב מתחדשת: סמסונג גלקסי A-8 בביצועים חזקים וסינון קפדני

נתיב, החברה הוותיקה בשרותי הגנה וסינון מוקפדים  למכשירים סלולאריים, משיקה את המהדורה החדשה של שני מכשירים ניידים של חברת סמסונג: גלקסי A-8   ו-8-A+. המכשירים החדישים מתאפיינים בסינון קפדני והגנה מירבית, התאמה מדוייקת לצרכים הממשיים של בעלי עסקים  לצד טכנולוגיה חדישה ומתקדמת, ידידותית למשתמש.

גלקסי 8-A נתיב צילום:יח"צ

המכשירים החדישים המוצעים ע”י נתיב באישור ועדת הרבנים שע”י בד”צ בני ברק, מעוצבים בתצוגה גדולה הנמתחת מצד לצד עם מסך רחב וארוך של 5.6 אינץ’, נעים לצפיה המאפשר לקרוא ולדפדף בנוחות רבה. הזיכרון המוגדל של המכשיר 64 ג’יגה-בייט מבטיח פעולה מהירה להעלאת והפעלת כל המידע והמשימות החיוניות המתבצעות באמצעות המכשיר הנייד. המכשיר מופעל באמצעות סוללה חזקה הנטענת במהירות, בעלת נפח עבודה של 3,000 ו-3,500 מילי-אמפר/שעה. המכשירים תומכים גם בתקן IP68 שמקנה להם עמידות למים ולאבק ומונע עיכובים והפרעות הנגרמים בשל נתזי מים או גשם.

נתיב פועל זה 12 שנה בליווי פיקוח צמוד של ועדת הרבנים, שע”י בית דין צדק בני ברק. נתיב מציע למכשירים החדישים ולמכשירים סלולאריים בכלל, אלפי אפליקציות שימושיות ויישומים מאושרים ע”י ועדת הרבנים.

apps-box

לנתיב מערך שרות ותמיכה המשרת למעלה מ-20,000 לקוחות במסלולים השונים. מוקד השרות והתמיכה המאוייש בכ-40 עובדים,  שומרי תורה ומצוות, מאפשר למוקד להיענות מיידית לכל פניה ולהעניק   שירות איכותי, יעיל וזמין.

מחירם הנוח של המכשירים החדישים, הסינון הקפדני, הביצועים החזקים של המכשירים כמו גם השרות והתמיכה של נתיב – הופכים אותם למכשיר חיוני ונוח למשתמש.

side
ono-inner

כתיבת תגובה