סוף סוף: בנק ישראל הבין את הצורך ביח"צן

לתגובות ולפרטים נוספים אנא פנו ל'יוניק': משרד יחסי הציבור יוניק שבבעלות ניסים דואק יחל לספק שירותי יעוץ תקשורתי לבנק ישראל

ניסים דואק, יוניק | צילום: יח"צ

בתום הליך מכרזי שבמסגרתו נבחנו כעשרה משרדים לייעוץ תקשורתי, בחרה ועדת המכרזים של בנק ישראל ביועץ התקשורת ניסים דואק, יו"ר משרד יחסי הציבור "יוניק", כיועץ התקשורת של הבנק.

דואק יסייע למערך הדוברות ולהנהלת הבנק לגבש ולנהל את פעילות התקשורת וההסברה במרחב התקשורתי המגוון והמשתנה בו פועל בנק ישראל. המשרד יחל את עבודתו בהדרגה במהלך השבועות הקרובים. 

Box

לפי תיאור באתר החברה, "unik היא חברת יחסי ציבור רב תחומית אשר נוסדה ב-2003. היא מציעה תפיסה שלמה ורחבה של תחום האסטרטגיה התקשורתית וכן הייעוץ התקשורתי. unik מתפקדת כנווט מיומן בזירה, שבה המסר השיווקי מאותגר כל העת – על-ידי זירה תקשורתית סמיכה במיוחד; על-ידי מגוון רחב של במות תקשורתיות, עיתונאיות וחברתיות; ועל-ידי תביעות נורמטיביות הנדרשות מהמותג.

"unik פועלת מול כל במה אפשרית, הנכונה להעברת הסיפור המותגי – אמצעי התקשורת בארץ ובעולם; רשתות חברתיות; ייזום פעולות מתחת לקו; ותקשורת עם קהל יעד. אנו מנוסים במיוחד בניהול משברים ציבוריים, קמפיינים מול רגולטורים, וסוגיות תוכן מורכבות במיוחד, המצריכות בין היתר התמחות במפגש שבין המגזרים השונים (ציבורי, שלישי, עסקי)".

 

Inner

כתיבת תגובה