פ”נ: “חברון – הפינה המתוקה” מראשוני קורבנות הדוחו”ת באמצעים אלקטרוניים

חברון גרנביץ’ המוכר לתושבי בני ברק כבעלים של ‘הפינה המתוקה’ הממוקמת בצומת הרחובות רבי עקיבא – השומר, חושש כי הוא עומד לסגור את חנותו בעקבות המצלמות של עיריית בני ברק. קראו את נוסח המצבה שפרסם חברון.

החנות הריקה של חברון גרנביץ'
חברון גרנביץ’ המוכר מאוד לתושבי בני ברק כבעלים של ‘הפינה המתוקה’ הממוקמת בצומת הרחובות רבי עקיבא – השומר, פרסם היום פוסט נוקב על כך שבעקבות הצבת המצלמות על ידי עיריית בני ברק לאורך ציר השומר, הוא יאלץ בקרוב לסגור את החנות ממנה התפרנס קרוב לעשרים שנה.
הנה הפוסט הנוקב שכתב:
מזה עשרים שנה בדיוק, שכל קהל הלקוחות שלי הקבועים והמזדמנים, הם בעלי רכבים. מניעת חניה אפילו ל’שניה’ זה עבור החנות שלי גזר דין מוות.
בחודש האחרון אני יושב בחנות ורואה איך מפעל חיי הולך וקורס, לבנה אחר לבנה.  לקוחותיי הקבועים אף הודו כי נאלצו למצוא תחליפים מאימת המצלמות.
ישבתי השבוע בחנות השוממה ובמר ליבי דמיינתי וכתבתי את מה שהולך לקרות תוך חודש- חודשיים, אם לא יהיה שינוי במדיניות העירייה בנושא המצלמות.
והנה נוסח המצבה של החנות:
פ”נ
חברון- הפינה המתוקה
מראשוני קורבנות ה’דוחות באמצעים אלקטרוניים’
עונה בעינויים קשים תוך גסיסה עד שנפח נשמתו 
1997-2017
מתאבלים מרה
עריית ב”ב- אגף ארנונה עסקים
עריית ב”ב- אגף רשיון הוצאת סחורה. 
עריית ב”ב- אגף שילוט ופרסום
מדינת ישראל משרד האוצר אגף רשות המיסים 
מדינת ישראל משרד האוצר רשות מע”מ. 
4 אלמנות שקיבלו מידי שבוע ‘מעטפה לכבוד שבת’
ארגוני חסד ותמיכה במשפחות במצוקה 
מוסדות תורה. 
ובנחמת ׳קופת העיר׳ ו׳בית התבשיל׳ ננוחם.
במאמצי החייאה אחרונים ועוד בטרם תחול על החנות ׳קביעת מוות׳ מנסה גרנביץ להפעיל שתדלנות בקרב עיריית בני ברק על מנת להאריך את זמן השהייה לפני מתן הדוח שעומד היום על 2 דקות ל-5 דקות.
“אין לי דבר נגד המצלמות”,אומר גרנוביץ’ ומוסיף “זה צעד שאכן יכול לפתור חסימת צירים, אבל חייבים להגיע להבנות עם הסוחרים לאורך הציר ולפתרון מניח את הדעת של הארכת זמן החניה, אנחנו גם חלק מהעיר ולא יתכן מצב שיתעלמו מהמצוקות שלנו”

side
inner

כתיבת תגובה