קבוצת מר העבירה ייצור מערכות ביטחוניות לשדרות

המפעל החדש של הקבוצה הושק ביום חמישי בטקס חגיגי במעמד ראש העיר. סך פעילות הייצור במפעל צפוי להסתכם בכ-40 מיליון שקל בשנה. עד סוף שנת 2018 מתכוונת קבוצת מר לגייס למפעל עשרות עובדים נוספים

במעמד חנוכת המפעל. צילום: אורי גבאי | יח"צ

קבוצת מר המספקת פתרונות טכנולוגיים בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, הודיעה כי חברת-הבת שלה ‘טקמר’ השיקה היום (א) באזור התעשייה של שדרות את מפעלה החדש, לאחר טקס חגיגי שנערך ביום חמישי.

סך פעילות הייצור של הקבוצה במפעל זה צפוי להסתכם בכ-40 מיליון שקל בשנה. לקוחות הקבוצה כוללים גופים ממשלתיים, מוניציפאליים, ביטחוניים, בנקים ומפעילי תקשורת, והיא מעסיקה כ-1,200 עובדים באמריקה הלטינית, ארצות הברית, אפריקה וישראל.

jerusalem-box

החברה העבירה כעת את יכולות הפיתוח, הייצור וההרכבה למפעל בעיר הדרומית שם תמשיך בייצור מערכות קשר לטנקים וכלי שייט צבאיים, מערכות קשר עבור כוחות חירום והצלה, ופלטפורמות יבילות המשמשות כקרונות תקשורת לצרכים שונים וכמוקדי שליטה ובקרה ניידים.

במסגרת המעבר לשדרות, תגדיל קבוצת מר את מערך הייצור, כאשר המפעל החדש יתפרס על שטח של כ-500 מ”ר, וייצר חומרה ומערכות בהיקף של כ-40 מיליון שקל בשנה. במפעל מועסקים כיום עובדי ייצור, הנדסה, פיתוח והנהלה, כאשר עד סוף שנת הכספים הבאה מתכוונת החברה לגייס אליו עוד כ-20 עובדים.

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: “המהלך של קבוצת מר, שהחליטה להשקיע בהקמת המפעל שלה בשדרות, הוא דוגמה לשינוי שהעיר עברה בשנים האחרונות. לצד בניית שכונות חדשות, אנו עמלים על הוספת מקומות תעסוקה והבאת מעסיקים איכותיים וחשובים. המפעל החדש מייצר מערכות ביטחוניות חשובות למדינה, וגאוותי על-כך שזה נעשה בשדרות”.

ניר למפרט, מנכ”ל קבוצת מר, אמר: “אנו מבצעים בתקופה האחרונה שינוי ארגוני משמעותי בקבוצת מר, וכחלק ממנו העברנו את מפעל הייצור של חברת-הבת טקמר לשדרות. בכוונתנו להעביר את כל ייצור החומרה של הקבוצה אל העיר לטובת הגדלת מספר מקומות העבודה בדרום הארץ בכלל, ובעיר שדרות בפרט”.

נושמים לרווחה: ‘סינרג’י’ תעצור את פיטורי העובדים בשדרות

 

אורי גבאי

רוגע160

כתיבת תגובה