רדיו אינטרנטי חדש לנוסעים לקברי הצדיקים בחו"ל: 'קול גליציה'  

מיזם שמתבסס על טכנולוגיה ובינה מלאכותית רבה: רדיו קול גליציה – יעביר שידורים חיים ממוקדי ההילולות, יאסוף וישדר קוויטל'ך של מאזינים לקברי הצדיקים בגליציה ועוד | הרדיו החל בשידורי הניסיון 24 שעות ביממה, וכולל דיווחי תנועה ומזג אוויר מהדרכים המובילות לקברי הצדיקים לקראת ימי ההילולא שלהם

לוגו תחנת הרדיו האינטרנטית קול גליציה

בשעה טובה ומוצלחת החל לפעול רדיו אינטרנטי מקוון חדש לטובת הנוסעים לקברי הצדיקים, "קול גליציה – רדיו בדרך לצדיק". הרדיו כבר משדר שידורי ניסיון, 24 שעות ביממה וכולל דיווחי תנועה ומזג אויר בפולין ובמדינות אחרות שבדרך לצדיק, פינות חיזוק, עדכונים מההילולות של צדיקי עולם, תוכניות ייחודיות ומוזיקה מעולה לשעות של נסיעה בדרך לצדיק.

מלבד מוזיקה חסידית טובה, ניתן יהיה להאזין לפודקאסטים המרתקים של עיתון 'משפחה' וכן הופקו תוכניות מיוחדות, עם הרצאות שיעורים וסיפורי חסידים לקראת ימי ההילולה של צדיקי עולם. הראשונה שבהם, כבר בימים הקרובים: כ"א אדר א' (ובהמשך באדר ב') יום ההילולה של הרבי של כל הרבי'ס – רבי אלימלך מליז'נסק זכותו תגן עלינו.

הרדיו צפוי לשדר בע"ה שידורים חיים ממוקדי ההילולות, לאסוף ולשדר קוויטל'ך של מאזינים וכן תוכנית פריסות שלום מבוססת וואטסאפ בקולם של הבאים להילולה. המיזם מתבסס על טכנולוגיה ובינה מלאכותית וכמעט "עובד מעצמו".

בעתיד הקרוב "קול גליציה – רדיו בדרך לצדיק" יפעל בעברית, אידיש ואנגלית, וכבר כעת חלק מהתכנים והאותות הופקו והוקלטו בשפות אלה. בין לבין ניתן לקבל מידע עסקי וחשוב באמצעות חסויות ופרסומות של עסקים יהודיים באירופה ובסביבות הציונים הקדושים.

לצד ערוץ הרדיו פועלת קבוצת וואטסאפ לטובת הנוסעים, עם מידע מעודכן אפשרות להעברת תפילות וברכות. מאחורי "קול גליציה – רדיו בדרך לצדיק" עומדים שלושה אנשי עסקים, שהקימו ויצרו את המיזם לטובת העולים לציון, ולהצלחת בני משפחותיהם ברוחניות ובגשמיות.

כתיבת תגובה