תחל שנה והשקעותיה • כך תיערכו כלכלית לתשפ”א

קבוצת בסדנו תקיים בתחילת השבוע הבא יום מיוחד ובו תאפשר לציבור החרדי לבצע הערכה כלכלית לקראת השנה הבאה עלינו לטובה • ביום זה יסייעו מומחי הקבוצה לציבור לנתח את תיק ההשקעות שלהם ויציגו בפניהם מספר הזדמנויות השקעה שנבדקו בקפידה • היערכות שכזו נחוצה לכל אחד עקב השנה הכלכלית הסוערת שעברנו ואתגרים המצפים לנו בשנה הבאה • זה הזמן ללמוד כיצד לעשות כלי לברכה ולהתחיל מחדש

יריד בסדנו | צילום (ארכיון): יח"צ

תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה והשקעותיה. רגע לפני שמסתיימת שנה ולקראת תחילת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה מכריזה קבוצת ‘בסדנו’ על יום של חשבון נפש כלכלי בדרך לשנה של השקעות טובות ומוצלחות יותר.

בקבוצת ‘בסדנו’ פנו בתחילה למשקיעים הוותיקים ונדהמו מההיענות. בשל כך הקבוצה פונה לקהל הרחב ומציעה לבצע הערכה כלכלית ובין השאר לבחון שלוש הזדמנויות השקעה מעניינות במיוחד. מהודעת הקבוצה כפי שהגיעה לידינו ניתן ללמוד כי מדובר בהצעות השקעה בשני סטארט־אפים בשלבים מתקדמים עם פוטנציאל מכירות גדול מאוד. ההצעה השלישית מעניינת במיוחד משום שהיא מתייחסת להשקעה בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ”א 38) במיקומים מבוקשים במיוחד במרכז הארץ.

250/200 סייד בר + קובייה

למותר לציין כי רבים מנצלים את התקופה הזו של השנה על־מנת להכין את עצמם לקראת השנה החדשה גם בהיבט הכלכלי שכן יש להתחיל את השנה ברגל ימין. “אנשים רוצים לעשות כלי לברכת ה’ לשנה החדשה”, אומרים מומחי ההשקעות של בסדנו ומוסיפים “אנחנו שומעים את הרעיון הזה בימים האחרונים מהרבה משקיעים בניסוח כזה או אחר”.

שתי הזדמנויות ההשקעה בחברות ההזנק כוללות את החברות ‘טראסטור’ שמביאה לענף הבנייה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ורותמת אותן ליצירת פלטפורמת ניהול איכותיות ומוקפדת שעושה שימוש בבינה מלאכותית באמצעות שורה ארוכה של חיישנים וכלים טכנולוגיים שאוספים מידע מנקודות שונות באתרי בנייה. ואת חברת ‘סטרוקטשר’ שמפתחת את רובוט הרכש הדיגיטלי שעתיד לשרת מאות אלפי בעלי עסקים קטנים, אנשי מקצוע בתחומים שונים ועצמאיים.

Inner article

סטרוקטשר צפויה להצלחה רבה לא רק בשל יכולתה להתממשק עם רוב התוכנות והפלטפורמות המובילות בתחום ניהול הרכש בענף הבנייה. דבר שמעניק לה יתרון משמעותי מול מתחרות אפשריות בעתיד. אלא גם, ובעיקר, בשל מודל התשלום הייחודי שלה שמאפשר שימוש תמורת דולרים בודדים לחודש.

יום מרתון המכירות לקראת השנה הבאה עלינו לטובה יתקיימו בראשון כ”ד אלול 13/09/20. ההשתתפות חינם. ההרשמה חובה. להרשמה חייגו חינם 1-800-801-802

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה