תחרות הקייסים השנתית יוצאת לדרך

חברת הייעוץ הטכנולוגי Accenture  ישראל מקיימת את תחרות הקייסים השנתית לאוניברסיטאות בפעם הרביעית ברציפות

האוניברסיטה העברית, ירושלים | צילום אילוסטרציה: הדר פרוש, פלאש 90

אם אתם סטודנטים באחת האוניברסיטאות, ואתם מעוניינים לעבוד בחברת הייעוץ הטכנולוגי הגדולה בעולם, אשר מחזור מכירותיה בשנת 2019 עמד על כ- 44 מיליארד דולר, זאת ההזדמנות שלכם.

Accenture ישראל, שלוחה של חברת הייעוץ הטכנולוגי הגדולה בעולם, מכריזה היום על פתיחת ההרשמה לתחרות הקייסים הארצית, המתקיימת זו השנה הרביעית ברציפות. תחרות בה צוותים נבחרים ממוסדות הלימוד המובילים בארץ, מתכננים יחד פתרון לבעיה עסקית (Case Study), אותה Accenture פתרה בעבר עבור לקוח. את דרכי הפעולה והפתרון יציגו הצוותים שיבחרו בפני הנהלת Accenture, כאשר הצוות בעל הפתרון האיכותי וצורת ההצגה המשכנעת ביותר יוכרז כמנצח.

Box

Accenture היא חברת ענק המשקיעה 1.7 מיליארד דולר במחקר, פיתוח והדרכה של עובדיה. 92 חברות מתוך Fortune 100 הן לקוחות Accenture, לחברה מעל ל- 6000 לקוחות ביותר מ-120 מדינות. מחזור מכירות החברה בשנת 2019 עמד על כ- 44 מיליארד דולר.

ההרשמה לתחרות מתבצעת דרך אתר התחרות וההרשמה פתוחה לכולם החל מ – 3.11 ועד ל – 1.12 לרישום לתחרות לחצו כאן
בתהליך המיון יבחרו תחילה סטודנטים יחידים מתוך סך הנרשמים ולאחר מכן יחולקו לצוותים לפי שיוך אוניברסיטאי. על הצוותים להגיש את הפתרונות לבעיה שניתנה להם לא יאוחר מתאריך 17.12. 

כפי שהיה בשנים הקודמות, מתוך מאות התלמידים המגישים מועמדות, רק 30 סטודנטים מכלל האוניברסיטאות בארץ יזכו לעלות לשלב הגמר, האחרון והמכריע בו הם יציגו פתרון יצירתי ומעמיק לצוות המומחים של Accenture במשרדי החברה. 

חשוב לציין כי לכל אורך הדרך ילוו וידריכו את הסטודנטים יועצי ,Accenture אשר גם יחשפו את התלמידים באופן ממשי לעולם הייעוץ העסקי והטכנולוגי. הצוותים המשתתפים יתמודדו על ההזדמנות לייצג את האוניברסיטה שלהם בתחרות ארצית וכל אחד מחברי הצוות המנצח יזכה באייפד. כאשר הצוות המנצח יזכה בחוויה לימודית מעשית בתעשייה עם מומחים מחברת הייעוץ הגדולה בעולם. בנוסף, מחלקת משאבי האנוש של החברה תיקח חלק באירוע ותאתר מועמדים פוטנציאלים לעבודה. 

Inner

Accenture הינה חברת הייעוץ הטכנולוגי הגדולה בעולם המניעה חדשנות ומספקת שירותים מקצועיים מקצה לקצה עם טווח רחב של פתרונות בתחומי אסטרטגיה, ייעוץ, דיגיטל, טכנולוגיה ותפעול. החברה מעסיקה 480 אלף עובדים בקירוב, המעניקים שירות ביותר מ- 120 מדינות. Accenture נכנסה לישראל בשנת 2001 ומעסיקה כ–100 עובדים. בראשה עומד מר שמעון אלקבץ, מנכ"ל Accenture ישראל.

מבין לקוחות החברה בישראל – חברת חשמל, תנובה, אל על, שטראוס, מגדל, טבע, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בורסת תל אביב, פרטנר, סלקום צים, מייקרוסופט, אינטל, יוניליבר ועוד. 

Inner

כתיבת תגובה