חדש ב’ביזנעס’: מינוי לעדכונים מיידיים – בלחיצת כפתור

‘ביזנעס’ משיק שירות חדש, במסגרתו מתאפשר לגולשים להירשם לקבלת הודעות פוש (Notification) עם פרסום כתבה – אונליין • בשונה מאתרים אחרים, ב’ביזנעס’ המערכת לא פוגעת בחווית הגלישה ומאפשרת את ביטול המינוי בלחיצת כפתור • כך זה נראה

לא מסתירה את תוכן האתר, לא פוגעת בחווית הגלישה ומאפשרת הרשמה וביטול מינוי בלחיצת כפתור | מערכת ההתראות של 'ביזנעס'

מערכת ‘ביזנעס’ ממשיכה להתחדש ולהתרחב, ולצד שורה של שיפורים באתר, משיקה המערכת את שירות העדכונים המיידיים החדש, במסגרתו מתעדכנים הגולשים עם פרסום כתבה באתר, בזמן אמת, על ידי הודעת פוש (Notification) הנשלחת היישר לטלפונים הניידים ו/או למרכז ההודעות של המחשבים.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

בתקופה האחרונה מצטרפים שורה של אתרים לטרנד המספק את השירות, בכדי להרחיב את מעגל הגולשים והמנויים אליהם.

בשונה משאר האתרים, הבוחרים במערכת שמקפיצה הודעה שוב ושוב בכל כניסה לאתר ולא מאפשרת גלישה עד ללחיצה על לחצן ה”אולי בהמשך” או “הירשם”, ב’ביזנעס’ לא תיתקלו בהודעה מנדנדת זו.

בנוסף, בעוד באתרים אחרים לאחר ההרשמה לא מתאפשרת היציאה מרשימת התפוצה, אלא אם אתם בקיאים דיו בכדי לנהל את ההתראות מהגדרות הדפדפן – ב’ביזנעס’ תוכלו לבטל את ההתראות בלחיצת כפתור.

מכבידה על הגלישה ומקשה על ביטול המינוי. מערכת ההתראות שבשימוש רוב האתרים

אתר ‘ביזנעס’ פועל בכל עת על מנת להרחיב את מעגל הגולשים.אך בשונה מאתרים רבים אחרים, אנו שמים לנו כמטרה לשרת את הקהל באמצעות תוכן איכותי, כמו גם שירותים מקצועיים לא פחות. הנתונים במדדי הקהל לא טועים והתוצאות מוכיחות מדי חודש מחדש כי זו הדרך הנכונה.

זו גם הסיבה לכך שמערכת ההתראות של ‘ביזנעס’ שונה מזו שנמצאת בשימוש בקרב מרבית האתרים וכלי התקשורת. מערכת ההתראות של ‘ביזנעס’ מוצגת בתחתית כל דף באתר, בצד ימין, בצורת פעמון אדום. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הפעמון ולאשר קבלת התראות. מעוניינים לבטל את המינוי? הקליקו שוב על הפעמון ובטלו אותו.

המערכת כאמור, לא קופצת ברקע דפי האתר, לא פוגעת בחווית הגלישה ומאפשרת את ביטול המינוי בלחיצת כפתור.

מומלץ עבורך

3 תגובות ל: "חדש ב’ביזנעס’: מינוי לעדכונים מיידיים – בלחיצת כפתור"

  1. מעניין

  2. אם אפשר לצרף לי את האיימיל שלי תודה רבה!!!!

  3. אשמח לקבל עידכונים

כתיבת תגובה