5 סיבות טובות לרצף את הבית בפרקט!

5 הסיבות הבאות ישקפו לכם מדוע הפרקט צריך להיות הרצפה הבאה שלכם

פרקט

התקנת ריצוף פרקט בבית מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא התרומה העיצובית הרבה. החלטתם כי הגיע הזמן להחליף ריצוף בבית ואתם תוהים באילו אריחים לבחור? 5 הסיבות הבאות ישקפו לכם מדוע הפרקט צריך להיות הרצפה הבאה שלכם.

 

box

לפני הכל: הפן הכלכלי

כשמדברים על יתרונות הפרקט, מדברים בעיקר על העלות הכלכלית הנוחה שמפתיעה רבים. סביב הפרקט ישנה הילה יוקרתית מאד, שמקורה בין היתר בקישור המיידי שעושים רבים בין נראות מרהיבה ובין מחירים יקרים. בפועל, אם תבצעו השוואה בין הפרקט ובין אריחים אחרים, תגלו כי כמעט תמיד הפרקט ימצא זול יותר גם מבחינת עלות החומר וגם מבחינת העבודה בפועל. כמו כן, אם תרצו לחסוך אפילו יותר בעלויות, תוכלו לוותר על פרקט העץ האמיתי לטובת פרקט למינציה.

 

אווירה חמימה, יוקרתית ובוטיקית

אין אריחים שיכולים להתחרות עם הנראות שמייצר הפרקט. אם גם אתם חולמים להתעורר בבוקר אל בית המשדר חום, יוקרתיות ואלגנטיות, ואם גם אתם כמהים לסיים את יום העבודה ולשוב אל בית שהרצפה בו מאירה את כל החלל – זו הדרך שלכם. הפרקט אולי משולב על הרצפה, אך בכוחו להשפיע על נראות כל החלל כך שבמידה רבה אתם מעצבים באמצעותו את כל הבית.

 

לא טרנד חולף, קלאסיקה על זמנית

עולם העיצוב מחבק בכל שנה טרנדים חדשים, אך מהר מאד מגלים כי הם טרנדים חולפים. בעוד ישנן מגמות שעולות ולאחר כתקופה קצרה יורדות מגדולתן, פרקט עץ היה ונשאר חביב הקהל עבור רבים, והוא עדיין נחשב כבחירה מועדפת על ידי אדריכלים, מעצבי פנים וכמובן שעל לקוחות. כשאתם בוחרים בפרקט, אתם ללא כל ספק בוחרים בקלאסיקה שאינה תלויה במקום או בזמן, וכך ההשקעה העיצובית שלכם הינה השקעה לטווח הארוך.

 

מינימום עבודה, מקסימום תוצאה

מעבר לכך, אם גם אתם דמיינתם התקנת ריצוף פרקט בבית שלכם כתהליך סבוך המבוסס על רעש, אבק וכמות גדולה של אנשי מקצוע, דעו שלא כך הדבר. התקנה של פרקט היא התקנה פשוטה, שקטה ומהירה שיכולה להסתיים גם בתוך יומיים. הסיבה? את הפרקט משלבים בחלל בשיטה של הדבקה, מבלי שיש כל צורך לפרק את הרצפות הקיימות ולאחר מכן להדביק את הישנות. מסיבה זו העבודה גם זולה יותר, שכן נדרשת פחות עבודה לאנשי הפרקט.

 

אווירה חמימה, רצפה חמימה

האווירה החמימה שמייצר הפרקט חוברת גם לרצפה נעימה! גם אתם נמנעים מללכת יחפים על הרצפה בחודשי החורף? תשכחו מהמגע הקר אליו הייתם רגילים – זאת מאחר ועם הפרקט אתם יכולים ללכת על הרצפה וליהנות ממגע נעים. בעוד אריחים אחרים מושפעים במהרה מהטמפרטורה הנוכחת בחדר, לפרקט לוקח קצת יותר זמן. המשמעות היא שתוכלו ללכת יחפים על הרצפה גם בחודשי החורף, תוך שתזכו במגע נעים.

 

כתיבת תגובה