בית שמש / אמרלד גרדנס

 

 

 

 


הווילה
הווילה בפרויקט המגורים אמרלד גרדנס מגבשת בתוכה יוקרה ונוחות מקסימליים. התכנון האדריכלי מעוצב בקפידה, הפרוס על שטח גדול ומרווח של כ- 272 מ”ר בנוי ומאפשר לכל אחד מבני המשפחה למצוא את מקומו ויחד עם זאת משמרים את האווירה המשפחתית המיוחדת שלכם.

אחד הדגשים של בניית הפרוייקט הינו הענקת פרטיות וייחודיות בעיצוב ובתכנון בית חלומותיכם. אמרלד גרדנס מעמידה לרשות הרוכש אדריכלית פנים מומחית התסייע לביצוע ותכנון ככל הניתן על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.
מפרט הטכני של הבניה הינם מהגבוהים והיוקרתיים בישראל, הכולל: מערכת חשמל חכם, אלומניום איכותי ברמה גבוהה,  מערכת שואב אבק מרכזית, מיזוג מרכזי ומולטי ועוד.
בקומת הכניסה סלון רחב ידיים ופינת אוכל מרווחת, מטבח ענק בגודל של כ- 24 מ”ר, שירותי אורחים. בקומה העליונה חדר הורים ענק של כ-32 מ”ר, עם שלושה חדרים נוספים, מקלחת ושרותים. קומת בייסמנט בשטח של 92 מ”ר.
בית בפרויקט אמרלד גרדנס הינו המקום להשקעה מצויינת!!!
מלבד עליית שווי הנכס לאחר הקנייה, קומת המרתף של הבית בגודל של כ -92 מ”ר, יכולה לשמש כיחידת השכרה נפרדת (חוקי בתב”ע) בת ארבעה חדרים עם כניסה וגינה פרטית. ולהנות מהכנסה קבועה של דמי שכירות – העתיד נראה הרבה יותר מבטיח…
רמת בית שמש א’
אמרלד גרדנס הינו פרויקט של 24 וילות פרטיות יוקרתיות, הממוקם בשכונת המשקפיים, רמת בית שמש א’.
רמת בית שמש א’ המבוקשת והמתפתחת, המהווה אזור אידאלי ומבוקש לאוכלוסיה דתית  ולעולים מחו”ל, כגון: ארצות הברית, אנגליה, קנדה ודרום אפריקה עם אוכלוסיה מבוססת, באווירה מגוונת ומיוחדת.
השכונה
שכונת המשקפיים הינה שכונה יוקרתית ומרווחת הנבנית כהרחבה לשכונה המצליחה רמת בית שמש א’, על קצה הגבול המונציפלי של בית שמש עם גישה וחיבור מהיר לכביש עוקף בית שמש המוביל לכבישים ראשיים לכיוון ירושלים והמרכז.
השכונה ממוקמת מול נוף קק”ל ירוק המדהים ביופיו עם טבע המשרה תחושת נופש ושלווה בסביבת אתרים תירותיים של שמורות טבע, סביבה מטופחת וחדשנית עם תכנון עירוני יוקרתי ויחודי.
– מבחר בתי כנסיות.
– השכונה משופעת במרחבים ירוקים, גינות ציבוריות וטיילת מטופחת.
– מגרשי משחקים לרווחת התושבים וילדיהם.
– מגוון מוסדות חינוך ותיקים ומבוקשים.
– מרכזים ציבוריים ומסחריים בשכונה.

למידע נוסף חייגו: 050-9691486

מרתף

קומת קרקע - סלון ומטבח

קומת קרקע - סלון, מטבח, יחידת הורים

קומה א' - חדרי שינה

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: