ירושלים / ג'רוזלם אסטייטס – Jerusalem Estates

 

 

 


במתחם שנלר ההיסטורי מקום בו אתה נשבה בקסמה של ירושלים הוותיקה המחדשת את פניה בהווי שוקק חיים, כאן בתוך המתחם הולכת ונבנית אחוזת מגורים פרטית – מלכותית, כמוה לא הייתה בירושלים. 13 בנייני דירות בסטנדרט עילי, מסודרות במבנה חצר פרטית בתכנון אורבני חדשני בהשראת חצרות ירושלים האותנטיות, שילוב פרטיות פסטורלית וסגנון חיים אצילי, לצד חיבור אל ההווי הירושלמי הטיפוסי.

כאן מיושמת אדריכלות עוצרת נשימה המשלבת שימור בניינים היסטוריים במתחם אחד לצד דירות יוקרה הנבנות עם מיטב החידושים המודרניים לנוחות ואיכות חיים מושלמת. מהדירות נשקף נוף פנורמי של שכונות מרכז ירושלים המדגיש את גובהו היחסי של המתחם כנקודה הגבוהה ביותר לכל מלוא העין.  בין המבנים, בלב האחוזה הפרטית עובר פארק ענק בן כ-8 דונמים, ירוק ומרענן, המקרין אל פנים לובאי הבניינים המעוצבים בשילוב אלמנטים המטביעים את עברה המפואר של עיר הקודש, במטבע של הדר מתחדש.

פרויקט המגורים הייחודי פונה ליהודי מכל מקום בעולם שליבו פונה לירושלים. מי שנפשו כוספת אל מקום ממנו לא זזה שכינה, מי ששירת ירושלים פורטת על מיתרי ליבו וכמיהתו לירושלים אינה יודעת שובעה. מי שרואה ברכישת נכס בירושלים הגשמת חזון ושאיפה ורוצה לעשות זאת בהזדמנות הטובה עם הקהילה האיכותית ביותר.

Jerusalem Estates מציעה את מתחם מגורי העילית המספק לראשונה איכות חיים מושלמת ברמה שטרם נראתה, יחד עם ערך מוסף השואב את ייחודיותו מיופיה של ירושלים. Jerusalem Estates היא ירושלים במלוא הדרה.


ירושלים של אז:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ירושלים של היום:

3 חדרים

4 חדרים

5 חדרים

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: