טבריה / נוף כינרת

 

 

 

 


טבריה, עיר של קודש, תיירות וטבע.

טבריה – עיר של קודש,  היסטוריה,  תיירות וטבע בלב הצפון הנושקת למי הכנרת ומציעה איכות חיים גבוהה במיוחד עם כל השירותים הקהילתיים והתרבותיים.

בשנים האחרונות עוברת טבריה תהליך מואץ של שדרוג ומיתוג מחדש לרווחת תושביה ו 2- מליון מבקרים ונופשים בשנה עם 62% תפוסה כל השנה ו- 95% בקיץ. מערכת הכבישים הכוללת את החיבור עם כביש 6 שמצטרף  למחלפים ממרכז הארץ ומדרומה עד לעיר טבריה ללא רמזור אחד, הופכת את טבריה לנגישה וקרובה מתמיד.

התפתחותה המואצת בשנים האחרונות הביאה לעלייה משמעותית בתיירות , בכלכלה ובאיכות החיים של עיר הכנרת.

טבריה הינה העיר בעלת הפוטנציאל התיירותי הגבוה ביותר בישראל אחרי ירושלים מעולה להשקיע משאבים

כלכליים ואנושיים בפיתוחה. מאז ומתמיד נחשבת למרכז תיירות עצום עם העלייה  תמידית.

טבריה ידוע בהיותה מרכז לעלייה לקברי צדיקים ובאתריה ההיסטוריים. לכך התווסף מיזם ה”טיבריום” היוקרתי אשר ממוקם בטיילת המרכזית של טבריה וכולל מופעי מים מרהיבים ורב חושיים על הכנרת.

מאות אלפי התיירים הפוקדים את העיר מידי שנה הפכו את טבריה ליעד אטרקטיבי למגורים אשר מתאים לכל גווני החברה ואוכלוסייתה, ומאחדת בקרבה את כל גווני הקשת החברתית – חילונים ומסורתיים, דתיים לאומיים וחרדים. טבריה היא אחת הערים המובילות בחינוך ולאחרונה הוגדלו תקציבי החינוך במסגרת התכנית” עבר מצמיח עתיד”  אשר מטרתה לחזק את הקשר בין התלמידים לבין ההיסטוריה המפוארת של המקום בו הם גדלים.

 

 

 

 

 

 

נוף לכנרת כבר מהקומה הראשונה

מול קסמה של הכנרת הנושקת להרי הגולן והגליל ממוקם פרויקט “נוף כנרת טבריה” עם נוף מדהים הפונה לכנרת כבר מהקומה הראשונה. שכונה מיוחדת ומרווחת לאיכות חיים מושלמת. בתי כנסת, גני ילדים, מקווה, מוסדות חינוך מגוונים ומיקום מעולה הופכים את” נוף כנרת טבריה” לפרויקט הדיור והנופש היוקרתי והמבוקש ביותר בצפון.

דמיינו את עצמכם קמים בבוקר,  פותחים את החלון וצופים בנוף עוצר נשימה שאותו זוכים לראות רק בבתי מלון, זריחה מדהימה על ימת הכנרת אליה נלווים ציוץ ציפורים ושקט פסטורלי ממרומי העיר טבריה מעל מרכזה.

בפרויקט 160 דירות של 4 עד 7 חדרים, דירות גן רחבות,  דופלקסים ופנטהאוזים עם מרפסות סוכה בארבעה בניינים יפהפיים מצופים אבן .כל הדירות צופות אל הכינרת כולל דירות הגן!

מליבו – אחת משלוש חברות הבניה הגדולות בישראל, השקיעה בפרויקט רמת בניה גבוהה במיוחד כיאה לחברה גדולה. תוכלו ליהנות מלובי מהודר, מעליות שבת מפוארות, ריצוף גרניט פורצלן בגודל45/45  בסלון ובחדרים, מטבח יוקרתי באורך של 10 מטר, תריס חשמלי בסלון ובחדר ההורים ועוד ועוד…

יש לכם קהילה מדהימה

מזה שנים רבות מאחדת טבריה בהרמוניה אוכלוסיה מגוונת של חילוניים ומסורתיים, דתיים לאומיים וחרדים תוך כיבוד הצרכים התרבותיים של כל סוגי האוכלוסייה. פרויקט” נוף כנרת” הנו פרויקט יעודי לאוכלוסיה הדתית אשר

מטרתו לטפח ולשמור על הצביון התרבותי והקהילתי שלה ולהעניק חוויה של הנאה חווייתית ומרגוע נפשי של נופש ללא הפרעות רוחניות לכם ולילדכם.

יש לכם פיתוח סביבתי

פרויקט “נוף כנרת” יכלול מתחם חניה פרטי. באזור יוקמו גני ילדים ופארק המעודד אורח חיים ירוק ובריא. בפארק המשתרע על פני ארבעה דונמים יהיו שבילים המשמשים להליכה, ריצה ורכיבה על אופניים והוא יכיל מתקני שעשועים ומרחבי דשא ירוק המאפשרים מגוון של פעילויות פנאי ונופש לכל המשפחה – משחקים, פיקניקים “על האש”, ימי הולדת ועוד. כדי להשלים את חווית המגורים לציבור הדתי יוקמו בצמוד לשטח הפרויקט בית כנסת ומקווה. בסמוך לפרויקט מתכננת עיריית טבריה מיזם תיירותי גדול של טיילת מרהיבה המגיעה ממרומי טבריה דרך שיפולי העיר ועד למימי הכנרת.

 

 

 

 

 

 

יש לכם השקעה כדאית

צמיחתה המואצת של העיר טבריה הן כעיר מגורים והן כאטרקציה תיירותית הנמצאת במגמת עלייה מתמדת הופכת אותה לכדאית ביותר בתחום הנדל”ן ויוצרת ביקוש תמידי להשכרת דירות הן בטווח הארוך (למגורים( והן בטווח הקצר) לתיירות ונופש(.

בעקבות גל התיירות הגואה בעיר טבריה הוקם פרויקט חדש ומהפכני – חברת ניהול המשווקת את הדירות שנרכשו להשקעה לנופשים המגיעים לטבריה בכל השנה ובפרט בקיץ ובחגים. במיזם ייחודי זה השכרת הדירות מאורגנת בשיתוף עם כל חברות הנופש והתיירות בארץ ובעולם לתיירות דתית ומושכת לדירתכם משפחות וקבוצות לנופש קצר עם תשואה גבוהה של 12%-25% בשנה) התשואה הגבוהה ביותר הינה בפיצול היחידות ל 2- יח’ נופש.

זו הזדמנות נדירה להשקעת נדל”ן בישראל וכשתרצו להתפנק קצת דירת הנופש תמיד מחכה לכם והיא שלכם!

טבריה מתעוררת לחיים, תהיו הראשונים לעלות על הגל ותרוויחו.

יש מי שמנהל

דירות אלו יטופלו מרגע קבלת המפתח ע”י חברת הניהול המשותפת, שתפרסם את הדירות בקרב ציבור הנופשים ותעמוד בקשר עם חברות תיירות ונופש מהארץ ומהעולם. הדירות יוצעו לאירוח תיירים ונופשים הבאים לנפוש בעיר טבריה ובצפון הארץ. כמו כן תטפל חברת הניהול בכל צרכי הנופש, הכנת הדירה לנופשים, ריהוט ואבזור הדירה, ביטוח, ניקיון ואחזקה, שירותי הסעדה לימי חול,לשבתות וחגים וכן גביית תשלום מהנופשים וכל הנצרך לניהול שוטף.

שיטה זו יכולה להניב תשואה מדהימה של 100,000 ש”ח בשנה ויותר.

יוזמה זו זכתה לתגובה נלהבת מצד משקיעים רבים מחו”ל שרכשו בפרויקט דירות רבות.

הפרויקט משווק בלעדית ע”י חברת “לגור ברמה” המתמחה בשיווק פרויקטים יוקרתיים לציבור הדתי.

מנהלי החברה רואים בפרויקט זה בשורה של ממש עבור הציבור הדתי שייהנה כבר מרגע הקניה מרווחים גבוהים.

למידע נוסף חייגו: 050-9693805

דירת 4 חדרים

דירת 5 חדרים

דירת 6 חדרים

דירת 7 חדרים

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: