רחובות / פרי פלייס – השקעה

 


גם מי שלא מבין בנדל”ן, מבין מצוין

אתה מוזמן להביא שינוי מבורך לתוך החיים שלך ולהיות בעלים של נכס נדל”ני ייחודי בפרוייקט “פרי פלייס” ברחובות.
אתה יכול להיות בטוח שמדובר בהשקעה מודרנית, בנכס ייחודי ומשתלם במיוחד, שהוא חלק מקומפלקס מבוקש המיועד לשמש להשכרה כמעונות סטודנטים בעיר רחובות.
למה דווקא ברחובות? התשובה פשוטה. כי העיר רחובות תוכננה עבור משפחות ומאופיינת בבניה שאינה מתאימה לסטודנטים.
ריכוז מוסדות הלימוד בעיר (מכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קרית המדע ועוד) מזרימה לעיר בכל שנה אלפי סטודנטים שמתקשים למצוא נכס להשכרה שמתאים להם, דבר שמייצר ביקוש גדול ועלייה במחירי השכירות.
פרויקט “פרי פלייס” מקבוצת פרי נדל”ן הבונה בכל הארץ, הוא קומפלקס של 3 בנינים מודרניים הכוללים 750 דירות בנות 2 חדרים ומרפסת, המיועדות כולן להשכרה למעונות סטודנטים, בנוסף כולל הפרויקט מעל 2,500 מ”ר של שטחי מסחר ומרכז ספורט ובילויים.
בתוך הפרויקט ייהנו הדיירים מאחזקה של חברת ניהול , חדר כושר, בריכת שחייה ועוד. עבור הרוכשים מדובר בהשקעה חכמה וייחודית הכוללת את כל מה שמשקיע נדל”ן חכם מחפש- מיקום, הזדמנות ורמת ביקוש גבוהה.
כי גם מי שלא מבין בנדל”ן, מבין מצוין.
פרי פלייס הוא סיפור הצלחה חסר תקדים ו- 600 דירות כבר נמכרו בפרויקט במהירות שיא למשקיעים חכמים, ונותרו בפרויקט עוד 90 דירות בלבד.
רגע לפני שמתחילה הבנייה יש לך הזדמנות אחרונה לרכוש נכס במחיר “על הנייר” במחיר של 690,000 ש”ח בלבד. אתה מוזמן להצטרף ל-600 הרוכשים שלנו ולהפוך גם אתה למשקיע חכם שדואג לעתידו ולעתיד ילדיו.
לפרטים נוספים אנא השאר פרטיך מטה ונחזור בהקדם.

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: