עמנואל / קנה ביתך, עמנואל

עמנואל עם הפנים קדימה

לפני כ-35 שנה (בשנת תשמ”ב) הוקמה עמנואל כיישוב ברמה גבוהה עם תכנון ערים מתקדם הכולל שילוב מגורים אורבניים עם מרחבים מוריקים, נוף, אוויר צלול וכל השירותים הנדרשים לתושבים.

בעמנואל, פסיפס קהילות הנהנות מאוטונומיה קהילתית לצד מרקם קהילתי מאחד, נוף מרהיב ומאיכות חיים שלווה ורגועה.

למרות שעמנואל נבנתה כיישוב ברמה גבוהה, שנים שנושא בנית יחידות דיור חדשות היה בהקפאה כאשר לא נבנו בנייני מגורים חדשים מצד אחד ומצד שני, המשפחות התרחבו ונוצרה מצוקת דיור פנימית של משפחות שאינן רוצות לעזוב את החיים הקסומים בעמנואל, אך הבית קטן וצפוף מידי…

לאחר 3 עשורים, הגיע הזמן להתקדם ולשפר את איכות החיים!

אל מול נוף נחל קנה, קורם עור וגידים בימים אלו פרויקט המגורים הייחודי ‘קנה ביתך’, בפרוייקט 21 יח”ד בבניה מדורגת על ההר, הדירות רחבות הידיים נהנות מפרטיות מקסימלית, נוף מרהיב ושקט פסטורלי עם מרפסות נוף מושלמות הצופות לנוף שמורת הטבע ‘נחל קנה’ (מה שמבטיח נוף לתמיד..)

הבשורה הגדולה היא המיקום המרכזי של הפרוייקט, למרות שבעמנואל עצמה אין שטחים במרכז היישוב, ‘קנה ביתך’ נבנית בעתודת בניה קיימת במרכז עמנואל בסמוך למרכז המסחרי, פארק המשחקים, קופות החולים, בית הכנסת ומוסדות החינוך בעיר.

הפרויקט מהווה הזדמנות פז עבור משפחות החפצות בשיפור איכות החיים במגורים בדירה רחבת ידיים, ללא התפשרות על חינוך הילדים וחיי קהילה איכותיים בעמנואל, לצד אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות.

פרוייקט ‘קנה ביתך’ הוא הפרוייקט הבטוח ביותר לרכישה, בעת הרכישה, הבית נרשם על שמכם עם צפי אכלוס תוך 18 חודשים. לפרטים: 053-866-70-66

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: