אֵאוּרִיקַה: זו לא מנורת קריאה הייטקיסטית, זה Aura

הדור הבא של הסטודנטים לא ירכוש ספרי לימוד יקרים? Aura הוא סורק חדשני שיושק בדצמבר, ויכול לסרוק ספר בן 300 עמודים בדפדוף מהיר יחסית, של 20 דקות בלבד • קבלו את הדבר הבא בעולם הסורקים: מנורה שולחנית או סורק מתקדם? גם וגם

אאורה סורק | מקור: עמוד הקמפיין באינדיגו

נכון שלאף אחד אין עצבים להפעיל את הסורק הביתי כשיש מצלמות מובנות במובייל, ואפילו אפליקציית Adobe Scan של אדובי אבל הכל טוב כשאנחנו צריכים מסמך קצר פה, או מכתב רשמי שם. ומה אם אנחנו סטודנטים, דוקטורנטים או חוקרים שצריכים לסרוק קטע מאמר מתוך ספר כרוך היטב? התוצאה מוכרת ומעצבנת.

והאמת, גם מכתב מקופל שעבר גלגולים, תעודת אחריות שהמוביל תחב באופן לא מכובד, תמונה משפחתית עתיקה, או מסמך היסטורי רב קמטים ושנים שהייתם רוצים לערוך – מצבם של כל אלה לא ממש ישתפר בסריקה פשוטה מהסמארטפון.

apps-box

בדיוק בשביל זה נולד Aura – הסורק האופטימלי לכל מי שמסמכים סרוקים הם לחם חוקו. ספרי לימוד כבדים (ויקרים!), וערימות עבות של מסמכים? בדיחה בשבילו, חיוך גדול בשבילכם.

העיצוב שלו מתקפל, ונראה כמו מנורת לילה הייטקית. למעשה, הוא לא רק נראה כמו מנורת קריאה מתקדמת, כי אם כבר אז כבר: הממציאים של Aura השמישו אותו גם לצורך שכמותו הוא נראה ויש לו ארבע אפשרויות תאורה. אחרי השימוש כמנורה או כסורק, הקיפול של ה-Aura הופך אותו לחלק מאווירת המשרד.

אבל בואו נדבר על המהות: קצב הסריקה שלו מהיר ביותר: הוא ממיר את התמונות שסרק לקבצי PDF בקצב שעומד על כ-2 שניות לעמוד (לכשמדובר על ספר שלם, הסריקה תארך כ-20 דקות, במקום יומיים…) והוא לא מוגבל לגודל של ספר או A4, ויכול 'לקרוא' מסמכים עד גודל של A3. אמור להתאים לכם, אלא אם כן אתם אדריכלים או מהנדסי בניין…

וכמובן – אם כבר דיברנו קודם על אפליקציית Adobe Scan – סורק ה-Aura מצויד ב'מיישר' עמודים מובנה כדי שתוכלו לסרוק הישר מספר מהודק ועגלגל והתוכנה תבצע את ההתאמות ואפילו את חיתוכי העמודים לכל עמוד בנפרד – אם רק תרצו ותגדירו. ניתן גם לדפדף במהירות בספר מול הסורק והוא יבצע את הפעולה במהירות.

ליוצרים, ארכיטקטים, מהנדסי תעשייה או מעצבים, שזקוקים לשתי ידיים פנויות כשהם רוצים להחזיק מודל או מסמך שיש עליו תוספת שתהפוך אותו למושלם אחרי הסריקה, נועדה דוושת לחיצה קטנטנה לרגל, שנותנת את הוראת הסריקה.

הסורק מכיר 186 שפות ויכול לתת מענה לסריקת ספרים שלמה, ובהפיכתם לפי די אף שהטקסט בהם הופך שמיש.

בימים אלה, ה-Aura שיושק בדצמבר ויימכר ב-299 $ (לא כולל סוללה ב-30 $ מע"מ או מכסים) כולל משלוח עד הבית (גם בישראל) מגייס כספים להשקתו בקמפיין מכירה מוקדמת ומוזלת ונמכר עתה ב-179 $ באינדיגו. חיסכון של 120 $. הקמפיין יימשך עוד כחודש, ויעד הגיוס שלו עמד היום על 1053% יותר מהצפי הראשוני: 526,710 $ מכ- 3,000 תומכים כשהיעד הראשון עמד על 50,000 $ בלבד.

inner

כתיבת תגובה