‘אורד’ מציגה הסכמי ענק בהיקף של כ-100 מיליון שקלים

במסגרת פרויקט להקמת ארבע תחנות כוח בנגב תספק אורד שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי לבניית מערכת סולארית בהספק של 35.5 מגהוואט, והיא אף תתחזק ותתפעל את התחנות

תחנת כוח פוטו-וולטאית. צילום: foxbat | שאטרסטוק

חברת ‘אורד’ המתמחה בביצוע פרויקטים בתחום המתח הנמוך, ונמצאת בשליטת משפחת אדורם וסולג פיתוח, מדווחת על קבלת הזמנות בהיקף כולל כ-100 מיליון שקלים, בשיתוף עם החברה הבת ‘סולארפאוור’. במסגרת פרויקט להקמת ארבע תחנות כוח בנגב תספק אורד שירותי תכנון והקמה לחברת שיכון ובינוי.

הפרויקט כולל הקמת מערכת סולארית בטכנולוגיה פוטו-וולטאית לייצור חשמל בהספק מותקן כולל של 35.5 מגהוואט, עבודות הנדסה אזרחית באתרים, הקמת שדה סולארי, סלילת תשתית כבלים לנקודת החיבור לחברת החשמל ומיגון השדות במערכות האבטחה של אורד על פי דרישות הרגולציה. הפרויקט צפוי להסתיים בשנת הכספים הבאה (2018) בין החודשים אוגוסט לדצמבר. כמו כן, סוכם בין הצדדים כי יסופקו לחברת שיכון ובינוי שירותי תפעול ותחזוקה של המתקנים שייבנו במסגרת הפרויקט ושל מתקנים נוספים לתקופה של עשר שנים, בעלות שנתית של שני מיליון שקלים, עם מועדי יציאה בכל שלוש שנים. באורד אומרים כי הזמנה זו מצטרפת להסכמי שירות נוספים אותן קיבלה החברה השנה (2017) בהיקף כולל של כ-70 מיליון שקל.

box

 

ono-side
inner

כתיבת תגובה