אושיות רשת ומשפיענים – גם לחרדים?

מה שיהודה אדלר אהב אצל מתן מה אהבתי, זה שהוא מפרסם דרך דמויות שכולם אוהבים, או בשפה המקצועית 'פרסום דרך משפיעים' • האיש שעוד לא בן 27, הצליח לגזור נתחי תקציב מהמפרסמים הגדולים, וזה באמצעות משפיענים, או אם תרצו 'אושיות רשת' • בואו להקשיב לאושיה שמשפיעה על האושיות המשפיעות

יהודה אדלר ומתן מה אהבתי בראיון | צילום: ביזנעס

 

מתן מה אהבתי (כן, שם משפתחו הוא 'מה אהבתי') הוא אישיות מעניינת. מתן, משמש כמנכ"ל ושותף בחברת הפרסום לתוכן דרך משפיעים – SH@RE, האחראי על כמה מהקמפיינים היותר גדולים של השנים האחרונות – בנק פפר, סופר-פארם ושופרסל. וכל זה – עוד לפני שהוא מסתובב כאן 27 שנים.

כבר תקופה ארוכה שאני רוצה לפגוש אותו. קודם כל, כי ציפיתי שהוא יעזור לי תוך כדי השיחה להפוך ולהיות משפיען באיטרנט. אבל בעיקר, בגלל שהוא חתך תקציבי פרסום מהמשרדים הוותיקים, ובכל זאת הם כולם עדיין מחפשים אותו כי הם צריכים אותו. היה דחוף לי להבין, האם זה הכל מקרה – הוא היה האיש הנכון בזמן הנכון, או שמשהו יותר עמוק מסתתר מתחת לפני השטח של הבחור החייכן הזה. ראש עיסקי מדהים? זו התשובה? טוב, תצטרכו להקשיב כדי להבין את התשובה. מה שבטוח, הראיון עם מתן הוא אחד הראיונות הכי אותנטיים שהיו לי.

עם מתן דיברתי בפרק הזה, על: מה צריך כדי להיות אושיית רשת? למה הוא הלך ללמוד קריאייטיב, אחרי שהוא כבר התחיל לעבוד בתחום? מאיפה מגיע השם משפחה המרתק שלו? (סיפור חמוד!) מהו השינוי הגדול שהמשפיענים עברו, ואיך זה השפיע על החברה שלהם? ולמה זה אפיק הפרסום הכי אפקטיבי של העשור האחרון? איך אפשר ללמוד יותר על התחום? ומה שנוגע אלינו כחרדים – מגזר שאושיות רשת לא מפארות את דפי הפרסום שלו – למה אף חברת פרסום לא נכנסה לוואצאפ החרדי?

Inner

מתן גם סיפר, שההוכחה הכי גדולה שלו שהוא נמצא על הגל הנכון, היא שפייסבוק פתחה פלטפורמה חדשה שדרכה חברות פרסום יכולות לתקשר עם משפיענים ישירות. אז אושיות רשת חרדיות אולי אין כל-כך, אבל תובנות עסקיות שרלוונטיות לכולם בהחלט תוכלו ללמוד כאן.

אז תכנסו, תקשיבו, תושפעו ותשפיעו. שמיעה מהנה ומשפיעה.

האזינו עכשיו לפודקאסט המלא, בעריכת יהודה אדלר – שבין עבודת קריאייטיב אחת לשניה מקציב את זמנו למפגש 'על כוס קפה' עם אנשי העסקים המתארחים בפודקאסט של 'ביזנעס'.

רוצים לדבר עם יהודה אדלר? יש לכם מרואיין מעניין שיהודה חייב לשבת איתו על כוס קפה? שלחו לו הודעה: yehudajjadler@gmail.com

כתיבת תגובה