אושרה מערכת ש'תחלץ' את הילד בעצמה באי-מענה מההורים

מערכת נוספת אושרה על ידי משרד התחבורה ותקודם כאחת מהמערכות הרשמיות למניעת שכחת ילדים ברכב המסיע ילדים מתחת לגיל 4 • המערכת מקושרת בטכנולוגיית eCall למוקד אנושי מקצועי 24/7 ומיומנת לנהל אירוע חילוץ ילד באופן עצמאי במידת הצורך

 

שכחת ילדים ברכב | צילום: יח"צ הכפתור

מערכת הכפתור i2/4 Baby, המסייעת מזה שנים בהצלחה במניעת שכחת ילדים ברכב, אושרה על ידי משרד התחבורה בהתאם לתקנה 83ד לתקנות התעבורה, הצפויה להיכנס לתוקף ב- 1 באוגוסט ומחייבת התקנת אבזור מתאים ברכב המסיע ילדים מתחת לגיל 4. מערכת זו היא היחידה בשוק הישראלי המקושרת בטכנולוגיית eCall  למוקד אנושי המספק מענה 24/7. מערכת זו משמשת כשומר סף ברכב ומיומנת לנהל אירוע חילוץ באופן אקטיבי ועצמאי במקרים בהם אין מענה של שני מבוגרים אחראים אשר הוגדרו מראש.

למעשה זהו הבידול הבולט שלה אל מול מערכות נפוצות אחרות, אשר יתריעו על שכחה בלבד לטלפון הנייד. כלומר, במערכת הכפתור, גם אם ההורים שכחו את הנייד או שנגמרה הסוללה נציגי הכפתור ידאגו לתפעל את האירוע ולהזעיק את כוחות הביטחון. מערכת הכפתור Baby i2/4 מעניקה מעטפת ביטחון נוספת להורים, שעל כל מקרה ובכל מצב תתקיים שמירה קפדנית על ילדם ברכב.

250/200 סייד בר + קובייה

מערכת זו, שכאמור הינה מהחלוצות בתחום, מובנית ברכב וכוללת עד ארבעה חיישני בייבי המתחברים לכיסא הבטיחות, או הבוסטר וכן, חייגן מודם סלולרי עצמאי ( אינו תלוי בטלפון של הנהג) המקושר באמצעות טכנולוגיית eCall ישירות מהרכב למוקד אנושי הפעיל 24/7. מערכת זו שימושית ויעילה לא רק במקרי שכחת ילדים ברכב, אלא מספקת פתרונות נוספים נלווים השכיחים בכל רכב, כגון חילוץ רכב בזמן קצר עד 90 דקות, פתרון לפנצ'ר, תקלה במצבר, מענה בעת מחסור בדלק, תאונה קלה ועוד. התקנת הכפתורi 2/4  BABY מחייבת התקנה מקצועית של טכנאי כדי להבטיח התקנה תקנית ומושלמת, מאחר ומדובר בחיים של אנשים.

מערכת הכפתור  i2/4 BABY פועלת בעצמאות מלאה במספר שלבים: מעת כיבוי המנוע יזוהה משקל הילד, המערכת תתריע לנהג על ידי צפצוף חוזר. במידה ולאחר 2 דקות עדיין יזוהה משקל בכיסא הילד, נציגי החירום יפנו לשוהים ברכב באמצעות שיחת פוש מתפרצת מרחוק וינהלו את האירוע בהתאם ואל מול אנשי הקשר שהוגדרו מראש. היה ולא יינתן מענה משניהם, יפעלו צוות המוקדנים אל מול כוחות ההצלה במידת הצורך ויזעיקו אותם למיקומו המדויק של הרכב.

מערכת הכפתור הקדמית | יח"צ

Inner article

מחברת הכפתור, נמסר, "אנו מברכים על החלטת משרד התחבורה לקחת צעד קדימה את הטיפול בתופעת שכחת ילדים ברכב המטרידה, כפי שעשו באיטליה בשנים האחרונות. תוצאות המחקרים מלמדות על צמצום משמעותי של התופעה הכואבת במחוזות המדינה. כידוע, הרבה מן המקרים קורים בהיסח הדעת והיה ניתן לפחות למנוע את חלקם, כך ששימוש בטכנולוגיות מכל סוג שהוא, מבורך והכרחי".

עוד הוסיפו מהחברה, "טכנולוגיית הכפתור קיבלה את האישור הרשמי הנדרש ממשרד התחבורה בימים האחרונים. בידולה של הטכנולוגיה שלנו בהשוואה למערכות אחרות הקיימות בשוק הישראלי, נעוץ בעובדה שאנו יודעים לנהל כל אירוע ותרחיש מרחוק 24/7 364 ימים בשנה. המערכת אותה אנו משווקים למעשה מקנה ביטחון ושקט נפשי לנהג ולמשפחתו, בידיעה שיש מישהו שמלווה מרחוק, שומר בדרכים ויודע לנהל כל תרחיש אפשרי במידת הצורך. לרוב הוא שקט ואינו מורגש, אך בזמן האמת יהיה שם במלוא העוצמה. בסיטואציה של שכחת ילד ברכב כששני מבוגרים שהוגדרו במערכת אינם זמינים, צוותי המוקד ייקחו פיקוד מלא להביא לחילוצו של הילד תוך מספר דקות, כך שמדובר במערכת ייחודית שמציעה פתרון שאין דומה לו בשוק הישראלי. חשוב לזכור שמערכת הכפתור מספקת בנוסף שירותים נלווים השימושיים לחוויית הנהיגה ואינה מסתכמת רק בפיצ'ר של מניעת שכחת ילדים, כך שלקוחותינו מקבלים תמורה משמעותית וערך מוסף".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה