אזהרת המסע: רוב החברות מסרבות לבטח את הנוסעים לאומן

למרות המלחמה באוקראינה וסירוב חברות הנסיעות לבטח את הנוסעים לאומן לראש השנה, הודיעה חברת ביטוחי הנסיעות פספורטכארד כי תאפשר לאלפי החסידים באומן לרכוש ביטוח מלא | כפי שנהגה אשתקד, תשתתף החברה בהקמת מרפאה קדמית ייעודית ובעיבוי מערך האמבולנסים שיהיו ערוכים להסעת חולים למעברי הגבול

אמבולנס לצד אוהל הענקת טיפול באומן | צילום: מרפאת אומן

בעקבות מצב הלחימה באוקראינה ועל רקע אזהרת המסע של משרד החוץ  מסרבים ברוב חברות ביטוחי הנסיעות לבטח את הנוסעים לאומן, אך חברת הביטוח פספורטכארד הודיעה באופן רשמי כי תסכים לבטח את אלפי (ויש שיאמרו כי הצפי הוא לעשרות אלפי) החסידים שצפויים לפקוד במהלך ראש השנה וחגי תשרי את ציונו של רבי נחמן מברסלב הטמון באומן.

זאת, בין היתר, בעקבות ההבנה בחברה כי אלפי החסידים ייסעו לאומן בכל מקרה.

250/200 סייד בר + קובייה

בעטיין של השלכות הלחימה בשטחה של אוקראינה הכוללות את סגירת המרחב האווירי האוקראיני לטיסות אזרחיות, דבר המונע אפשרות חילוץ מוטסת במקרה חירום, מעמידה פספורטכארד מערך אמבולנסים נרחב שיאפשר פינוי פצועים קשה וחולים למעברי הגבול לצורך המשך הטסתם ארצה, זאת בנוסף להסדר מיוחד עם מרפאה ברחוב הראשי – מרחק קצר מהציון, שתהיה ערוכה לספק את מירב טיפולי החירום.

גם בשנה שעברה, בשיא פרוץ גל האומיקרון בעולם, הייתה פספורטכארד החברה היחידה שביטחה את הישראלים באומן. כמו כן, עם פרוץ המלחמה עם רוסיה היה צוות החילוץ של פספורטכארד הצוות המערבי הראשון שהגיע לגבולות היבשתיים כשבמסגרת עבודת צוות החילוץ, הוטסו אלפי ישראלים מלב אוקראינה. 

המרפאה הקדמית במרכז העיר אומן | צילום: מרפאת אומן

Inner article

 

רונית סגל מנכ"לית פספורטכארד אמרה כי "על אף הלחימה שממשיכה להתקיים באוקראינה אנו נמשיך לבטח את לקוחותינו גם במקרים כאלו. לקראת הגעתם של עשרות אלפי מתפללים ולכל אורך שהותם במדינה, אנו ערוכים לספק להם שירות מהיר, איכותי ובטוח. במסגרת אותה היערכות, כבר בימים אלו פועלים צוותים ייעודיים באוקראינה במטרה להכין את התשתיות והשירותים לכל אורך התקופה. אנו נמשיך לפעול על מנת להעניק את השירות המקצועי, הנוח והטוב ביותר על מנת שבכל מקום בעולם ישראלים יוכלו לטייל בבטיחות".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה