"אחד מסמלי הקורונה": השופטים בחרו ב'וולט'

בזכות המהלך השיווקי של הפיכת 'השליחים בכחול' לאחד מסמלי תקופת הקורונה ו'לצינור חמצן' של אלפי מסעדות • איגוד השיווק הישראלי בחר באמרי גלאי, מנכ"ל Wolt לאיש השיווק של נובמבר

אמרי גלאי, וולט | צילום: אסף קרלה

רגע לפני כניסתו לתפקידו החדש, איגוד השיווק הישראלי בחר באמרי גלאי, מנכ"ל חברת Wolt לאיש השיווק של חודש נובמבר 2020 .

אפליקציית Wolt הפינית להזמנת משלוחי אוכל, שפרצה לשוק הישראלי בסוף שנת 2018, רשמה בתוך זמן קצר, זינוק אדיר ובתוך כמה חודשים מיום כניסתה, חוללה מהפכה בסצנת המסעדנות בתל אביב. Wolt פרצה מחוץ לגבולות תל אביב ופועלת היום במספר גדול של ערים, וביניהן: רמת גן, גבעתיים, רמת השרון, הרצליה, קריית אונו, ראשון לציון וערים נוספות. 

לצד הפיכת Wolt לספקית מערך משלוחים מובילה עבור מסעדות רבות, יזמה Wolt תפריטי פופ אפ משתנים ושיתופי פעולה עם חברות מובילות כגון, שטראוס ויוניליוור, עם פרוץ משבר הקורונה, הפכה  Wolt לערוץ הכנסות מרכזי עבור מסעדות- ערוץ שהיווה אחוז משמעותי מההכנסות. 

גלאי, שייסד וניהל בארץ את הפעילות של Wolt הפך אותה בתוך זמן קצר מחברה אנונימית עבור הציבור הישראלי, לכזו ששינתה את הרגלי הצריכה בכל הנוגע למשלוחי אוכל בארץ. תחת ניהולו של גלאי, קבעה Wolt סטנדרט חדש, התקשרה עם מספר רב של מסעדות, אפשרה ללקוחותיה להתעדכן כל העת בסטטוס ההזמנה, העמידה נציג שירות לקוחות בלייב מול האפליקציה,  וקיצרה את פרק הזמן לקבלת הזמנה לכחצי שעה. 

גלאי כיהן בעבר כראש תחום השיווק הגלובלי של  חברת GETT וכמנהל פיתוח עסקי של AIRBNB. לפני שנכנס לWOLT היה מנכ״ל השלוחה הישראלית של חברת האופניים השיתופיים OFO. בימים אלו, עובר גלאי לשמש כאחראי על פעילות החברה ב-10 מדינות באירופה. 

Inner article

מנימוקי ועדת השיווק: "השליח של  WOLT עם החולצה הכחולה וקופסת המשלוח הצמודה, הפך לאחד מסמלי תקופת הקורונה. WOLT הפכה לצינור החמצן ולעיתים אף למחולל ההכנסות היחיד של  מאות מסעדות, ואילו הלקוח נהנה מקלות השימוש באפליקציה, ממהירות תגובה, ומן האפשרות לעקוב כל העת אחרי שלבי הכנת האוכל ומיקומו של השליח. החברה אף העניקה עבודה קבועה ופרנסה לרבים שמצאו את עצמם ללא מקורות הכנסה בימי קורונה והפכה למרכיב חשוב וחיוני בנוף האורבני הישראלי".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה