אחרי החגים משקיעים בבית ומתחילים בשיפוצים

שיפוץ חדר האמבטיה הוא פרויקט משולב שמצריך פניה אל קבלן מומחה וכמובן לאינסטלטור מתאים.

צילום Pixabay

כל חדר אמבטיה זכאי אחת לכמה שנים לשיפוץ יסודי שיביא אותו למצב חדש, מרענן ונוח לשימוש. שיפוץ חדר האמבטיה הוא פרויקט משולב שמצריך פניה אל קבלן מומחה וכמובן לאינסטלטור מתאים. שיפוץ מקלחת או אמבטיה כרוך בהבנה של כל מה שנמצא מתחת לפני השטח וזה כולל את הצנרת הכוללת שמעבירה את המים אל הברזים ומסלקת את המים דרך צינורות הביוב.

כיצד מחדשים את האמבטיה

apps-box

כאשר אנו מבקשים לבצע שיפוץ אמבטיה יהיה עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים בעזרתם נוכל להחליט מה אנו רוצים בדיוק לעשות, מתי להתחיל ואל מי כדאי לנו לפנות בסופו של דבר:

  • השלב הראשון של חידוש חדר האמבטיה הוא הגדרה נכונה של היקף השינוי שאנו מבקשים לבצע. ישנם 2 סוגים של שיפוץ , והוא יכול להיות יסודי או כולל.
  • השיפוץ הכולל יכלול החלפה של כלל האלמנטים שקיימים בחדר זה. שיפוץ חלקי יטפל רק באלמנטים בעיתיים.
  • החלפת צנרת ביוב או שיקום של המערכת, החלפת כל הכלים הסניטריים, החלפה של החיפוי, איטום ועוד. כל אלו כדאי שיבצע אינסטלטור תל אביב שמכיר את כל מה כרוך בעבודה מסוג זה.
  • בנוסף שיפוץ מסוג זה יכול לכלול גם החלפה של נקודות חשמל הגדלה של חלון או הוספה של ונטה לחדר באמבטיה.

כמה זמן אורך שיפוץ כזה

שיפוץ חדר אמבטיה כולל עשוי להתמשך על פני כמה ימים ויכלול שיפוצניק וגם אינסטלטור יצאת צדיק. אם ישנן עבודות חשמל אז תזדקקו לחשמלאי שיטפל בכל מה שכרוך בחשמל. התהליך מתחיל מהריסה של מה שקיים כרגע. זה כולל פירוק של הריצוף וכל הכלים הסניטריים. רק לאחר מכן מתבצעות כל עבודות התשתית שכרוכות בשיתוף פעולה של האינסטלטור והקבלן.

הקבלן אחרי לכל מה שנמצא מתחת לפני השטח כלומר חול, טיט, רובה, דבק ועוד. על הלקוח מוטלת האחריות לרכוש את הכלים הסניטריים, הריהוט והאריחים. כל מה שהקבלן רוכש אמור להיות כלול בהצעת המחיר שלו. אם אתם גרים באזור המרכז אז כדאי לפנות לבעל מקצוע מקומי כמו למשל אינסטלטור גבעתיים שיוכל לבצע את השיפוץ במהירות וללא עיכובים מיותרים.

מאמר זה מוגש באדיבות אורן רדה אינסטלטור בתל אביב

side
Technion – inner

כתיבת תגובה