אחרי וינרוט: פרקליטו של ראש הממשלה יפעל עצמאית

פורש ממשרד עורכי הדין וינרוט: עו"ד עמית חדד הודיע כי יקים יחד עם עו"ד אריאל רוט משרד עצמאי – חדד רוט ושות' • עמית חדד ימשיך לייצג את נתניהו

עמית חדד | צילום: קאריביז, יוטיוב

הקרע שאחרי פטירתו של פרקליט הצמרת ד"ר יעקב וינרוט ז"ל: עורכי הדין עמית חדד ועו"ד אריאל רוט, השותף המנהל של משרד עו"ד וינרוט, הודיעו היום על החלטתם לפרוש ממשרדו של ד״ר יעקב ונרוט ז״ל ולהקים משרד חדש ועצמאי.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

אל עו״ד חדד ועו״ד רוט מצטרפים עורכי דין מובילים ממשרד וינרוט ובכללם, עו״ד אליהו וייס, עו״ד תמר פולק, עו״ד נועה מילשטיין, עו״ד אביחי יוסף ועוד.

לפי דיווחים מקבילים, במשרד עו"ד וינרוט ימשיכו לפעול כבעבר, שלושת בניו של יעקב וינרוט המנוח, יבלח"א: יחיאל, דובי וזאב וינרוט לצד עורכי דין נוספים.

עו״ד חדד ורוט מסרו, כי הם זכו לעבוד בקרבה ובצמידות הדוקה במיוחד למייסד הפירמה עו״ד ד״ר יעקב וינרוט ז״ל. "העבודה במחיצת עילוי משפטי בסדר גודל שכזה היתה זכות גדולה במיוחד".

לדברי הפרקליטים, לאחר פטירתו של ד״ר ויינרוט ז"ל שבו ועלו סוגיות הנוגעות לעניינים פנימיים של המשפחה ושל עזבון המנוח. "בחרנו לא להיות חלק מהבירור המשפחתי הפנימי ולצאת לדרך חדשה. אנו אמנם פורשים מן המשרד, אך איננו עוזבים את מורשתו של מורנו, יעקב ז״ל, ומורשת זו תוביל את דרכנו החדשה".

עו״ד עמית חדד נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים והחשובים בישראל. הוא היה שותפו ויד ימינו של ד״ר יעקב וינרוט עד יומו האחרון. בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר שני בקרימינולוגיה בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושלים.

עו״ד רוט היה השותף המנהל בפירמה בשנים האחרונות. עו"ד רוט הינו בעל תואר ראשון במשפטים, והתמחה במשרד ד"ר י. וינרוט ושות', בתפקידיו הקודמים כיהן כמנכ"ל בחברות מרכזיות במשק, וכן כדירקטור במספר חברות מובילות בישראל.

בתגובה להודעתו של עו״ד עמית חדד, מטעמו של ראש הממשלה נמסר: עו״ד חדד ימשיך בייצוג ראש הממשלה נתניהו.

כתיבת תגובה