אחרי מסירת 70 יחידות בחודש: 'וויה' יוצג בהשקעה של 3.5 מיליון ש'

כחודש מאז ההשקה, מכרה מטרו למעלה מ- 70 יחידות של ה-VOYAH FREE (וויה פרי) למרות תג המחיר שעומד על כ-400 אלף שקלים, ובסופ"ש השיקה אולם תצוגה חדש עבור המותג | עלות אולם תצוגתו של מותג הפרימיום החשמלי מבית קונצרן דונגפנג, הינה בהשקעה של כ- 3.5 מיליוני שקלים | כמה טווח הנסיעה של הרכב ומתי המערכת תזהה פיהוק של הנהג?

אולם התצוגה של וויה | צילום: עמית אגרונוב-min

וויה, מותג הפרימיום של קונצרן דונגפנג, הושק על ידי מטרו מוטור בישראל בחודש שעבר, עם תחילת המכירה של ה- D-SUV ,VOYAH FREE בעל אבזור עשיר. כחודש מאז ההשקה, מכרה מטרו למעלה מ- 70 יחידות של ה-VOYAH FREE. מחירו של הדגם עומד על 399,985 שקלים.

עתה, מטרו סיימה את השקת אולם התצוגה החדש בו השקיעה כ-3.5 מיליון ש"ח. האולם, שנמצא ברחוב הסדנאות 1 בהרצליה פיתוח, משתרע על שטח של כ-500 מ"ר ועתיד לשמש גם את שאר דגמי המותג שיגיעו לארץ. אולם התצוגה ששומר על קו עיצובי נקי ומאופק, יקנה ללקוח חווית 360 החל מנסיעת מבחן, סגירת העסקה ועד למסירת הרכב. חוויה אקסקלוסיבית שלא נגמרת שם וממשיכה בדמות קשר שוטף עם מחלקת חווית הלקוח. בנוסף ישמש האולם את החברה כבית לאירועים, כמקום מפגש לחברי VOYAH Club ולפגישות עסקיות.

250/200 סייד בר + קובייה

ה-VOYAH FREE מתהדר בשני מנועים חשמליים מספקים 490 כ"ס ו-73 קג"מ, שמביאים את ה-FREE מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 4.4 שניות בלבד, ובסוללה (CATL) הגדולה בקטגוריה, בעלת קיבולת של 106 קוט"ש. הסוללה מספקת טווח נסיעה של כ-500 ק"מ (WLTP), הגבוה בקטגוריה, כשמשך הטעינה מ-20% ל-80% עומד על 40 דקות בסה"כ. עיצוב הרכב פותח בשיתוף חברת העיצוב וההנדסה – סדנת ITALDESIGN.

מלבד הנראות והאבזור העשיר, גם בנושא הבטיחות מסמנת VOYAH FREE את הרף הגבוה בתחום. מלבד מערכות הבטיחות האקטיביות, תמצאו ב- FREE גם מערכות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות. 

870/135 ליינר ארטקל

מערכת NIGHT VISION אינפרא אדום המסייעת למערכות הבטיחות האוטונומיות, מערכת ניטור עייפות בנהיגה (המזהה פיהוק למשל) אשר מגיבה יחד בהפצת ניחוח מעורר והפעלה פתאומית של המזגן, ניטור וידאו של המושב האחורי, מערכת מניעת שכחת ילדים ועוד.

אולם התצוגה של וויה | צילום: עמית אגרונוב-min
Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה