'אטריס' חתמה עם ממשלת הולנד על ניהול מערך נסיעות עובדיה

הישג משמעותי לחברת Atriis הישראלית: נבחרה על ידי ממשלת הולנד כפלטפורמה העולמית לניהול מערך הנסיעות שלה, בהסכם משמעותי שנחתם למשך שמונה שנים | החברה מציעה פלטפורמה לניהול מערך נסיעות לחברות ותאגידים | ממשלת הולנד תשתמש בפלטפורמה של 'אטריס' לעובדים ממשלתיים

יעקב אמסלם מנכ"ל ובעלים קבוצת אמסלם טורס עם עומרי אמסלם מנכל אטריס | צילום: פרטי

הישג לחברת Atriis הישראלית: נבחרה על ידי ממשלת הולנד כפלטפורמה העולמית לניהול מערך הנסיעות שלה, בהסכם משמעותי שנחתם למשך שמונה שנים. Atriis מציעה פלטפורמה טכנולוגית ייחודית לניהול מערך נסיעות לחברות ולתאגידים והיא אחת מהחברות הבולטות והצומחות בתחום ה-Travel Tech. הבחירה של ממשלת הולנד מגיעה שנה לאחר שממשלת ישראל בחרה גם היא להטמיע את פלטפורמת Atriis עבור ניהול הנסיעות של משרדי הממשלה ברחבי העולם.

במסגרת ההסכם, ממשלת הולנד תשתמש בתוכנה המתקדמת של Atriis ובכלים העומדים לרשותה לשרת יותר מ- 12,000 נוסעים עסקיים ברחבי העולם, במטרה להפחית זליגת הזמנת נסיעות על ידי נוסעים מחוץ לערוץ המנוהל, לייעל תהליכים בארגון ולשדרג את חווית הנוסע באמצעות יכולות ה- AI (בינה מלאכותית) של חברת  reTravel.io, שנרכשה מוקדם יותר השנה על ידי Atriis.

באמצעות הפלטפורמה עובדי הממשלה יקבלו גישה קלה ונוחה למחירים והטבות נוסע ייחודיות ישירות מחברות תעופה אשר מציעות את טכנולוגיית ההפצה הישירה NDC  אשר Atriis  נחשבת כחלוצה בפיתוח ומימוש שלה תוך בניית ממשקים קלים למשתמש לשינויי כרטיס והחזרים בימים בהם יעילות ואוטומציה הם קריטיים לחוויה ולשירות הנוסע. זאת לצד מלאי עשיר של מותגי תיירות מוכרים מהרשת ומוצרי מלונות, רכבות, רכבים, חניות, לאונג׳ים ואפילו מסעדות ואטרקציות אשר זמינים בפלטפורמת Atriis בחיבורי API ישירים ללא עמלות גורמי תיווך והפצה.

פלטפורמת אטריס | באדיבות החברה

ממשלת הולנד הגדירה יעדים חשובים בצמצום פליטת CO2  מפעילות הנסיעות העסקיות, באמצעות כלים ופיצ׳רים ייחודיים בפלטפורמת Atriis שיובילו את הנוסע לבחירות חכמות של אפשרויות ״ירוקות״ יותר בהתאם למדיניות הממשלה, לרבות חישוב כמות הפליטה ב kg לכל נסיעה עם אפשרות קיזוז ושיפוי על ידי העברת סכום רלוונטי בסיום הזמנת הנסיעה לפרויקטים של אנרגיה מתחדשת, נטיעת עצים במדינות מתפתחות וכו'.

באס דה ריג'ק, ראש אגף הנסיעות 3W בממשלת הולנד, ציין "מערך הנסיעות העתידי שלנו יופעל על ידי Atriis Technologies, המציגה טכנולוגיות ניהול נסיעות מתקדמות אשר ישרתו נאמנה את ממשלת הולנד. בחרנו ב-Atriis בעיקר מאחר והיא מספקת פשטות בתהליך ההזמנה עם היצע עולמי מקסימלי של כל שירותי נסיעות רלוונטיים שאנו צריכים. בנוסף, Atriis תאפשר לממשלה להניע שיעורי הזמנות אונליין על ידי הנוסעים של יותר מ-85% כבר במהלך השנה הראשונה שלה. נוסף לכך, בשל העובדה ש-Atriis מאפשרת רמה גבוהה של יעילות ונוחות לנוסע באמצעות הגישה הטכנולוגית המאפשרת לנוסעים להזמין, לשנות ולבטל באופן עצמאי מוצרים ושירותי נסיעות, ולהזין את כל התהליכים הנדרשים במהלך ולאחר הנסיעה בצורה חלקה, כמו בקשות להחזר הוצאות".

Inner article

עומרי אמסלם, מייסד משותף של חברת Atriis מסר "ממשלת הולנד תשתמש בפלטפורמה השיתופית  לנוסע ולסוכן של Atriis בה הושלמה לאחרונה האינטגרציה של reTravel.io  שרכשנו מוקדם יותר השנה, המציבה רף חדש סביב חווית הנוסע וחסכון לארגון דרך מניעה חכמה של הזמנות מחוץ לערוצים המנוהלים של הארגון. הפלטפורמה מקנה יכולות שליטה מרכזיות לממשלה עבור כל ההזמנות של כל סוגי המשתמשים, ומכל ההיבטים שחשובים לממשלה- מדיניות נסיעות, קיימות, ותעדוף ספקי נסיעות. וזאת, מכל מכשיר- נייד, טאבלט או מחשב ועל פני מקורות תוכן נסיעות רבים ומגוונים. שש השנים האחרונות בהן סימנו מטרה ומיקוד בהפיכת טכנולוגיית ה NDC המתקדמת של חברות התעופה, לאופציה אמינה, נגישה ופשוטה לארגונים וסוכנויות נסיעות, מתממשות כעת ומייצרות ערך אמיתי וחסכון משמעותי לארגונים לצד הטבות ייחודיות לנוסעים העסקיים כאילו רכשו ישירות באתר חברת התעופה".

יעקב אמסלם, מנכ"ל בעלים של קבוצת אמסלם טורס והמשקיע הראשון של חברת Atriis , מסר "אנו נרגשים מהצטרפותה של ממשלת הולנד לארסנל לקוחותינו המכובדים ומהבעת האמון בחדשנותה של הטכנולוגיה, אותה פיתחנו בגרסתה הראשונה בטבריה. פלטפורמת Atriis מגלמת בתוכה את חוד החנית הטכנולוגית ומזקקת ידע וניסיון מצטבר של ארבעה עשורים בענף התיירות, אשר הובילו לכדי מערכת שפיתוחה נעשה באופן קפדני במטרה לאגד יכולות ופלטפורמות רבות במערכת אחת המציגה לצד יכולותיה המצטיינות, גם נוחות בחווית המשתמש הכוללת, וכן, כבוד גדול לאנשינו, לטבריה ולמדינת ישראל".

פלטפורמה זו של חברת Atriis מוטמעת כיום בקרב אלפי ארגונים ומאות אלפי המשתמשים שלה, ביניהן ממשלת ישראל, Appsflyer, Riskified, ECI, וסוכנויות נסיעות גלובאליות המשרתות לקוחות אמריקאים כמו Gray Dawes group, Internova Group (Travel Leaders), Frosch travel שנרכשה באחרונה על ידי ענק הבנקאות  JP Morgan אשר סימנה את דריסת הרגל הראשונה שלה בענף הנסיעות.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה