מבריק! איזו יבואנית רכב תסיע אתכם ישירות אל המתחרים?

התרגיל המבריק והאמיץ של יבואנית ‘אופל’. יבואניות הרכב השונות מציעות בימים אלה מבצעים והנחות לרכישת רכב חדש. מעוניינים להגיע לאולם תצוגה ואין לכם איך? באופל ייקחו אתכם לשם בשמחה

אופל אסטרה. צילום: יצרן

צריך הרבה אומץ למהלך שיווקי שכזה. ‘אופל ישראל’ מנצלת את תקופת ימי המכירות בעולם הרכב שנמצאת בשיאה לקראת השנה החדשה, ומציעה לכם “לנצל” אותה. בחברה יוצאים בקריאה לציבור הישראלי: “סעו לאולמות התצוגה של המתחרים האחרים, עם רכב חדש של אופל”…

בחברה מסבירים כי “אופל ישראל יוצאת במהלך מיוחד, עם זווית ראייה אחרת לגמרי ממתחרותיה ופונה ללקוחות המעוניינים להגיע לאולמות התצוגה השונים, כשהיא מציעה את ההסעה לאולם עם רכב חדש שלה התואם את רצון הלקוח. במסגרת הקמפיין החדש שמשיקה החברה, היא מציעה ללקוחות הסעה לאולם תצוגה של אחת מהמתחרות על-פי בחירתם וזאת באמצעות נציג של החברה שיגיע עד אליהם.

במהלך הזה תייצר החברה נסיעת מבחן לרכב החברה הרלוונטי לצורכי הלקוח. בפרסומי החברה נכתב: “72 שעות, ימים אחרונים של מכירות השנה, ימים של אריות… מבולבלים?! גם אנחנו. מה שבטוח – אופל לוקחת את כולם בנסיעה”. את הקמפיין המבריק הגו במשרד הפרסום ‘דרורי ארועטי ברמן’ והוא יעלה בתחנות הרדיו הארציות והאזוריות.

חזי שייב, מנכ”ל אופל הסביר את הצעד התמוה והאמיץ. לדבריו, “אנו מאמינים בכך שיש לנו יתרון מוצרי ברכבי החברה. מניסיוננו אנו יודעים כי לקוחות שמחליטים לעשות נסיעת מבחן על אחד מרכבי המותג, רוכשים בסופו של דבר את הרכב. מבצע זה מאפשר לנו להיות במגע עם הלקוחות שנמצאים בתהליך רכישת רכב ולהנגיש להם את רכבי החברה ואת היתרון שגלום בהם”.

הרעיון מבריק אך הביצוע כבר תלוי בהתנהגותו של הצרכן הישראלי. ימים יגידו אם ההימור של אופל הצליח או לא.

האם יש צדק בטענה כי מדובר ב"מכונית הטובה באירופה"?

רוגע160
ono-inner

כתיבת תגובה