איך בוחרים קייטרינג חלבי לאירועים?

בהתחלה אתם מתלבטים בין קייטרינג חלבי לבשרי, ולבסוף בוחרים בחלבי • אולי האירוע שלכם מתקיים בבוקר או בצהריים ואתם חושבים שחלבי מתאים יותר, ואולי מאכלים חלביים פשוט מדברים אליכם יותר • המדריך המלא: כך תבחרו את הקייטרינג המושלם

אילוסטרציה | צילום: pixabay

אם זו הפעם הראשונה שלכם שבה אתם מארגנים אירוע, כדאי לשים לב לקייטרינג שאתם מתכוונים להזמין. אלה כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב:

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

קייטרינג עם תעודות – אחד המאפיינים המרכזיים שצריכים להיות לקייטרינג שלכם הוא אישורים ותעודות. ודאו כי בעלי הקייטרינג יכולים להציג לכם את כל האישורים הדרושים על מנת לקיים את הקייטרינג. תעודת הכשרות אגב, מהווה דה פקטו אישור לפיקוח על עבודת הקייטרינג.

מה מציע לכם הקייטרינג – בחנו את המנות המוצעות לכם והחליטו אם המנות האלה לטעמכם. לפעמים תוכלו לגלות מנות מפתיעות כמו פשטידות מיני, מגשי ירקות או מיני לזניות. אל תוותרו על טעימות. הגיעו במיוחד כדי לטעום את המנות המשובחות. ומעבר לטעם, בחנו את צורת ההגשה של המנות. קייטרינג איכותי יודע לשלב טעם ועיצוב.

כמה אורחים צפויים לבוא – אינכם יכולים להזמין קייטרינג מבלי שתדעו בסופו של דבר כמה אורחים צפויים להגיע לאירוע שלכם. בהתאם לכך, אתם יכולים להחליט אם להזמין כמות קטנה אך מגוונת של מנות, או כמות גדולה אבל מגוונת פחות.

מנות מיוחדות – האם שירותי הקייטרינג כוללים גם מנות מיוחדות כמו מנות לטבעוניים או מנות לילדים?

רוצים לדעת עוד על קייטרינג חלבי? היכנסו לכאן.

Inner

מדוע דווקא קייטרינג חלבי?

יש שיגידו שקייטרינג בשרי הופך את האירוע ליוקרתי ומרשים יותר, אך זה לא חייב להיות נכון. קייטרינג חלבי משובח לא נופל מחברו הבשרי, ובמקרים מסוימים הוא רצוי יותר.

ראשית, הקייטרינג החלבי מתאים לאירועים המתקיימים בשעות הבוקר והצהריים, שכן אז ממעטים לאכול בשר. שנית, הוא נחשב לבריא יותר וקל לעיכול. ניתן ליהנות ממנות בריאות המתאימות גם לשומרי משקל כמו מגשי ירקות, גבינות ועוד. שלישית, הקייטרינג החלבי מתאים לאנשים הנמנעים מאכילת בשר מטעמים בריאותיים או אידיאולוגיים, ויש בו אף מאכלים מיוחדים לטבעוניים שאינם מכילים חלב או ביצים.

מחפשים קייטרינג לאירוע המיוחד שלכם? היכנסו לכאן ותוכלו לקבל את כל המידע הדרוש.

Inner

כתיבת תגובה