איך חברת ניהול חיצונית משפרת את ערך הדירה שלך?

PIXABAY

דירה, גם היא היא הבית שלכם, המקום בו אתם גרים, הרי שבסופו של דבר – היא גם נכס. נכסים נמדדים בערך, ודירות נמדדות בערך מוסף. אם אתם גרים בדירה שלכם, הרי שהערך שלה גבוה מאוד בעיניכם, כי אתם מעריכים אותה כבית שלכם, המקום בו אתם מתחילים ומסיימים את היום שלכם, המקום בו אתם פוגשים את המשפחה שלכם, את החברים שלכם, המקום בו אתם נחים, נופשים, נטענים באנרגיה מחודשת. אבל את כל זה לא רואים הקונים הפוטנציאלים. הם צריכים לראות ערך, ועם איזיהאוס – חברת ניהול ועד בית, הערך של הבית עולה.

ניהול נכון שומר על ערך הנכס שלכם גבוה, ואף מעלה אותו. בית מתוחזק, בניין מתוחזק, חצר מתוחזקת, חניה מתוחזקת, כל אלו נראים לעין באופן מיידי, בטח כאשר הם לצד מקומות לא מתוחזקים, מה שהופך את הבניין שלכם ליוצא דופן בשוק.

250/200 סייד בר + קובייה

איזיהאוס – חברת ניהול ועד בית:

העבודה עם חברה מקצועית כמו איזיהאוס – חברת ניהול ועד בית, מעלה את ערך הנכס שלכם מכמה סיבות:

  • כשקונה פוטנציאלי מחפש נכס להשקעה, והוא מגלה כי יש בבניין צד של חברת ניהול וותיקה וחזקה בשוק, הוא יודע שהוא קונה נכס שמור ומטופל, וזה מפחית באופן מיידי את החששות והדאגות לתקלות נסתרות, ומקל על הקנייה ברמה הפסיכולוגית והטכנית כאחד.
  • פונה פוטנציאלי יכול להיות קונה המחפש נכס להשקעה והשכרה, ולא בהכרח כדירת מגורים עבורו. כך או כך, חשוב לו לראות שהכול מטופל, אבל אם הוא משכיר, זה חשוב שבעתיים, שכן מדובר בעסק לכל דבר. עסק צריך מנהל, אחרת הוא מתדרדר, ובעלי עסקים יודעים זאת היטב, ותמיד יעדיפו נכס שמנוהל היטב עם חברה מנוסה.
  • מה לעשות, המראה החיצוני כן קובע, ואנחנו קונים עם הרגש. כשאנו רואים בניין מטופח ומתוחזק היטב, הכול נקי, מסודר ונאה, אנחנו מרגישים יותר נוח עם הרכישה. אנחנו, והם, הקונים שיגיעו לבדוק את הנכס שלכם, ולהחליט אם הם רוצים לתת לכם הצעת מחיר. חברת ניהול ואחזקת נכסים עושה דואגת לתחזק את הנכס, והוא נשאר חתיך כמו בימי עבר, כשהוא רק יצא לשוק.

שם טוב לחברה, שם טוב לבניין

העניין עם חברות לניהול נכסים כמו איזיהאוס – חברת ניהול ועד בית, זה שהשם הטוב שלהם תלוי בהצלחה שלהם בשטח. אי אפשר להסתיר, אי אפשר לעגל פינות, חברות אלו חייבות לספק שירות, והן עומדות למבחן מול הרבה מאוד אנשים, מול כל הדיירים בבניין. מדובר במניע חזק מאוד לעשות עבודה טובה, מניע שמאפשר לכם, בעלי הדירות, לישון בשקט.

כשהחברה עושה את עבודתה, ואין לה הרבה ברירה, אז הבניין תמיד מטופל ושמור. שמה הטוב של החברה תלוי בכך, מה שאומר ששמו הטוב של הבניין הוא מקביל לשמה הטוב של החברה, והם יעשו כמיטב יכולתם לדאוג שהבניין שלכם יהיה במצב מעולה, תמיד.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה