איך יוצרים שיתופי פעולה מוצלחים בתחום הנדל"ן?

אנשי נדל"ן רבים מתקשים להכיר שותפים פוטנציאלים מהתחום ובעיקר מתקשים ליצור עמם שיתופי פעולה • כנס קבוצת 'הזירה' שיתקיים בשבוע הבא בתאריך 22.7 בירושלים, מתעתד לשנות את המצב ולהפגיש מאות אנשי מקצוע מתחומי הנדל"ן בכנס ייחודי וראשון • שיווקי

כנס הזירה בירושלים לאנשי מקצוע מתחום הנדל"ן | תמונה: יח"צ

מדוע כל כך חשובה ההיכרות בין אנשי המקצוע מתחום הנדל"ן? התשובה פשוטה. קחו למשל, יזם העוסק ביזמות בתחום ההתחדשות העירונית, מוכרח לקיים הכרות עמוקה עם כל כך הרבה אנשי מקצוע שונים, עד שהדבר הופך לעיתים לכמעט בלתי אפשרי, אם הוא מעוניין להיות באמת מקצועי ולא לסמוך על המלצות של חברים בלבד. אתגר נוסף העומד בפני יזמים צעירים ומבוגרים כאחד, הוא הצורך לפגוש 'פנים מול פנים' 'בגובה העיניים' את הבכירים בענף. ללמוד מהם, להכיר אותם וליצור עמם שיתופי פעולה עיסקיים.

 

אז מה הפתרון? 

אנשי קבוצת 'הנטוורקינג' 'הזירה' מפיקים אירוע חברתי מקצועי שייתן מענה מדויק ואיכותי לאתגרים הללו. ביט' תמוז 22/07 בשעה 18:00 יערך ברחוב הרב הרצוג 75 ירושלים, כנס 'הזירה live' נדל"ן פנים מול פנים'. הכנס כשמו כן הוא – ממוקד, קולע ואפקטיבי. הוא מכנס ל-4 שעות את כלל אנשי המקצוע הנדרשים בתחום הנדל"ן – עורכי דין, יזמים, מתווכים, קבלנים, יועצי משכנתאות מימון והשקעות, אנשי שיווק ופרסום, מהנדסים ואדריכלים. כל אלה יציגו את עצמם בסבבי חשיפה מהירים. כך כל משתתף בכנס ייצא עם חיבור והכרות עם עשרות אנשי מקצוע ושותפים פוטנציאלים להם הוא זקוק נואשות לעבודתו המקצועית.

השלב השני של האירוע יתן מענה לאתגר הנוסף. בפאנל המרכזי יעמדו בכירי אנשי הנדל"ן בישראל מול השאלות הנוקבות של המשתתפים וייקמו דיון אינטרקטיבי פורה איתם וזו תהיה ההזדמנות של כל אחד מהמשתתפים לעמוד מול האנשים המשמעותיים בשוק הנדל"ן בישראל, לשאול את השאלות, לייצר שיתופי פעולה ולהתקדם ולהתפתח באופן משמעותי.

חשוב לציין שבעידן המשתנה שלנו היום, כשהכל נגיש ומוכן כביכול לכל לקוח ויש המון מידע ברשת, דווקא אז, חשוב לאנשים לקבל שירות אחר ובמיוחד בתחום הנדל"ן. לקוח שכעת לקראת אחת העיסקאות הגדולות בחייו, ופעמים רבות המשמעותית ביותר, חשוב לו לקבל מידע כולל ובטוח. ומכאן התפתחה שיטת ה One Stop Shop (הכל במקום אחד) שהוכיחה את עצמה במגוון תחומים בהם תחום הנדל"ן.

לקוח שהתחבר למקצוען בתחום מסויים, יהיה מעוניין להמשיך להשתמש בשרותיו ובהמלצותיו לשירות משלים. למשל – רוכש דירה ישמח לקבל המלצה על עורך דין מאיש המקצוע הראשון בו פגש ורכש את אמונו. הוא גם יהנה לקבל ממנו המלצה על יועץ משכנתאות / מהנדס / אדיכל / איש שיפוצים ותחזוקה וכו'.

וכאן, זו ההזדמנות שלך לפתח את היכולת שלך לתת ללקוח שלך שירות "הכל כלול" ולהיחשב כאוטוריטה בתחומך. אז אם העסק שלך הוא תיווך או יזמות ויש לך קשר ישיר עם עו"ד איכותי שישלים את העיסקה באופן המקצועי והמהיר, אז השירות שנתת ללקוח כבר שונה משמעותית. ואם במשרד האדריכלות הפנית ישירות למהנדס מקצועי, היחס כלפי הלקוח הופך מושלם!

לכן הכנס הזה הוא ההזדמנות שלך ליצור שיתופי פעולה שלא יקרו בשום מקום אחר.

ודבר אחרון המובן מאליו, גם אתה, המשקיע בנדל"ן, בוודאי חשת את הצורך הקריטי בהכרות קרובה עם מגוון אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים. למצוא את המתווך ההוגן, את השמאי / היועץ / העו"ד ועוד ועוד. אז גם אתה, זו ההזדמנות שלך, לבוא להכיר וליצור חיבור עסקי ממשי ומעשי.

במחיר קטן תעניק לעצמך מתנה גדולה. בוא להצליח בגדול.

הבטח את מקומך לפני שההרשמה תיסגר:  <<< להרשמה לחץ כאן >>>

 

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה