איך לחסוך בעלות המצבר לרכב

אחד החלקים החשובים ביותר ברכב הוא המצבר. אם המצבר שלכם לא תקין, לא תצליחו להניע את הרכב. מצברים לא תקינים לרוב ידרשו החלפה. מצבר הוא אחד הרכיבים שנוטים להתקלקל בתדירות של אחת לכמה שנים ועל כן, גם אם המצבר שלכם עדיין מצליח להניע את הרכב שלכם, אך עברו 3 או 4 שנים מהזמן האחרון שהחלפתם אותו, כדאי שתשקלו להחליף אותו שוב או לכל הפחות להתייעץ עם מוסכניק שייעץ לכם האם אכן הגיע הזמן להחליף את המצבר בחדש. כיום, באמצעות שירות מצבר לרכב עד הבית, תוכלו לקבל את המצבר המתאים לכם ביותר ולחסוך זמן וכסף.

צילום: freepik

כיצד בוחרים מצבר לרכב?

מצבר לרכב כאמור מהווה את אחד החלקים החשובים ביותר ברכב ועל כן, אם אתם זקוקים למצבר חדש עבור הרכב שלכם, חשוב מאוד שתבחרו במצבר איכותי של מותג מוכר. בשוק קיימים כיום מגוון רחב של סוגי מצברים שונים, אך לא כל מצבר הוא מצבר שכדאי לבחור בו. ישנם מצברים ללא אחראיות וישנם מצברים שיש להם אחראיות. מצברים מהווים את הסוללה של הרכב ולכם בבואכם לבחור מצבר עליכם לבחור במצבר בעל פריקה איטית. ככל שהרכב שלכם הוא רכב חדש יותר ויש בו יותר מערכות חשמל כך המצבר שאתם צריכים לבחור עבור הרכב שלכם חייב להיות בעל עמידות גבוהה יותר וזמן חיים ארוך יותר. רצוי לבחור באחד המצברים של החברות המובילות כיום בתחום וזאת בכדי להבטיח כי המצבר אותו תבחרו אכן יהיה הטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

כיצד תחסכו בעלות מצבר לרכב?

עלות מצבר לרכב תשתנה בהתאם לסוג המצבר אשר אתם זקוקים לו, איכות המצבר ועוד. אם נתקעתם עם רכב שלא מניע בשל מצבר שדורש החלפה בכל מקום באשר הוא, במקום לגרור את הרכב למוסך תוכלו לחסוך ופשוט להזמין שירות מצבר עד הבית. במסגרת שירות זה אנשי המקצוע הרלוונטיים יביאו לכם את המצבר המתאים לכם בדיוק, עד למקום שבו הרכב שלכם מצוי. מלבד זאת, על מנת לחסוך עד כמה שיותר ברכישת מצבר לרכב כדאי מאוד לבדוק איזו חברה מציעה מצברים במבצע. כמובן שחשוב לבחור במצבר שמגיע עם אחראיות וכן בהתקנה של המצבר על ידי איש מקצוע מוסמך.

יתרון שירות מצבר עד הבית

לשירות החלפת מצבר עד בית הלקוח יש יתרונות רבים. מעבר לעובדה שמדובר על שירות שחוסך לכם בזמן, הוא יכול לחסוך לכם גם מבחינה כלכלית. בשירות מעין זה, טכנאי מצברים מקצועי יגיע עד לבית שלכם או עד למקום שבו אתם מצויים עם הרכב שלכם, יביא עימו את המצבר אותו תבחרו ויחליף לכם אותו במקום. במקום לבזבז יום עבודה ולהשאיר את הרכב במוסך לצורך החלפת מצבר, כדאי פשוט לבחור בשירות מצבר עד הבית.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה