איך לטפל במכת עכברים בבית

אם יש לכם עכבר אחד בבית, כל עוד מדובר בעכבר אחד, בוודאי תצליחו להיפטר ממנו באופן עצמאי על ידי רכישת מלכודת ביתית. יחד עם זאת, אם מדובר על מכת עכברים בביתכם, הכוללת מספר עכברים בבית או עכברים שמגיעים שוב ושוב לבית, אין ספק שזה הזמן שלכם להיעזר בלוכד עכברים מקצועי ומנוסה, אשר יסייע לכם להיפטר מהעכברים אחת ולתמיד.

צילום: freepik

הרחקת עכברים באמצעים ביתיים- האם זה כדאי?

אם זיהיתים כי יש עכבר אחד בביתכם, לא תמיד יש צורך להזמין לוכד עכברים מקצועי. ניתן לרכוש בחנויות ייעודיות מלכודת דבק ביתית ולהמתין כמה ימים. לא מומלץ לרכוש מלכודת קפיץ מברזל שכן, מי שאיננו יודע כיצד להשתמש במלכודת מעין זאת עלול לפגוע בעצמו בשל שימוש לא מקצועי במלכודת ולהגיע למצב של שבירת אצבעות. כמו כן, חשוב מאוד לדעת שעכבר היא חיה שאיננה רגילה לשינויים ועל כן, לא כדאי להזיז רהיטים שונים בבית או לשנות את מראה הבית שכן, העכבר יזהה את השינויים וימשיך להסתתר. אם הצלחתם ללכוד את העכבר באופן עצמאי, תוכלו לשוב לשגרת החיים שלכם, אך אם לא הצלחתם ללכוד את העכבר או ששוב הגיעו עכברים לביתכם לאחר שלכדתם את העכבר או שפשוט יש לכם כמה עכברים בבית, זה הזמן שלכם לחפש לוכד עכברים מומלץ.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

כיצד מתבצעת הדברת עכברים מקצועית?

הרחקת עכברים יכולה להתבצע בשיטת מלכודות שבה הורגים את העכברים מיד כאשר הם נכנסים אליהן. מדובר על שיטה הרלוונטית בעיקר כאשר מדובר על בעיה נקודתית של עכבר אחד או שניים. אם מדובר בתופעה נרחבת יותר, לא פעם עושים שימוש ברעלים כאשר הרעל איננו הורג באופן מידי את העכברים אלא רק לאחר 3 ימים. בשיטה זו ישנו חיסרון שכן היא עלולה לגרום להרעלה משנית של חתולים או ציפורים ולכן, אם החלטתם ללכת על שיטת פיזור הרעל בחצר, יש לבחור לוכד עכברים מקצועי ומנוסה, בעל רישיון מהמשרד להגנת הסביבה, אשר יודעים כיצד לפזר רעל בצורה נכונה, במיקום הנכון ובמינון הנכון.

לכידת עכברים הומאנית

אם תבחרו בשיטה הומאנית יותר ללכידת עכברים, תוכלו למצוא לוכדי עכברים אשר משתמשים במלכודות שאינן הורגות את העכברים אלא רק לוכדות אותן. לוכדי עכברים מעין אלה ידעו היכן להציב מלכודות ואיזה מלכודות יש להציב. שיטה הומאנית נוספת שבגינה העכברים לא נשארים אמנם בחיים אך הם מתים באופן מידי ולא סובלים במלכודות טרם הם מתים, היא שיטה שמתבצעת באמצעות שימוש במלכודות מיוחדות שהורגות את העכבר מיד כאשר הוא נלכד.

חשוב מאוד לזכור שבכדי להיפטר ממכת עכברים בצורה הטובה והמהירה ביותר יש לבחור לוכד עכברים מומלץ בעל ותק, ניסיון ומוניטין בתחום, אשר ידוע כמקצועי ובעל יכולת להתמודד עם מכת עכברים בצורה הטובה ביותר.

יש לכם עכבר או חולדה בבית? הזמינו את הלוכד

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה