כל פרויקטי הנדל”ן הנחשקים בציבור החרדי

מחפשים דירה? רוצים לראות אותה בלי לקום מהכיסא? כנסו לקטגוריית הפרויקטים של ‘ביזנעס’ ותוכלו לצפות במגוון פרויקטים ייעודיים לציבור החרדי. אה, כשתגיעו למשרד המכירות אל תשכחו לספר ששלחנו אתכם. זה יעזור

מדור הפרויקטים של 'ביזנעס'. צילום מסך

מדור הפרויקטים של ‘ביזנעס’ הולך ומתרחב. נכון לעתה מחכים לכם במדור שישה-עשר פרויקטים של בנייה ברחבי הארץ עם כל המידע שאתם צריכים לפני שתבחרו בפרויקט “שלכם”.

תוך מספר דקות תוכלו לטייל בכל רחבי הארץ ולראות במו עיניכם מה מציעים לכם יזמי הפרויקטים השונים שמיועדים לציבור החרדי ומבוקשים על ידו. בין הפרויקטים תמצאו את סאן רייז, על הנחל, נוף ההר וגני האלה בבית שמש. אה, כמעט שכחנו, גם את הרמוני לדיור מוגן בבית שמש.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל’ביזנעס’ בפייסבוק

בפתח תקווה תמצאו את מגדלי יורו ובאשדוד את סביוני יהודה. יש גם פרויקטים בירושלים. כן, גם בירושלים. שם תמצאו את אלעד בבית וגן ואת נופי שלמה ברמת שלמה (הרכס). לא רחוק מירושלים, בטלזסטון, תמצאו את פרויקט בלוך גרדנס ובצפון-מערב את רמת גבעת זאב. בצפון הרחוק תמצאו את אחוזת נתיב בשכונת הר יונה שבנצרת עילית ואת נוף כנרת – פוריה בטבריה עילית. בעמנואל תוכלו לבחור בין רמת עמנואל והדר עמנואל.

לכניסה למדור לחצו 

היי, ואם אתם יזמים, זו ההזדמנות שלכם להצטרף לנבחרת המנצחת של ‘ביזנעס’ ולהעלות גם את הפרויקט שלכם למדור הפרויקטים של האתר הכלכלי של הציבור החרדי. איך עושים זאת? פשוט, לוחצים על כפתור ‘צור קשר’. אנו כאן לשירותכם.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה