איקאה מכשירה את מטבחי המסעדות בסניפיה לפסח כשר למהדרין

ארבע מסעדות פועלות בכל חנות איקאה: שלוש עבור הלקוחות – אספרסו בר, ביסטרו חלבי ומסעדה בשרית, ומסעדה נוספת לעובדים.

איקאה - בניין נתניה

איקאה נערכת להכשרת המסעדות והמטבחים לפסח בכל חנויות הרשת – בנתניה, ראשון לציון, קריית אתא והחנות החדשה בבאר שבע. במהלך מורכב ומוקפד שהחל כבר לפני מספר שבועות ומגיע לשיאו בימים אלו, מוכשרים כל המטבחים והמסעדות, על מנת להפעילם גם בפסח ולשרת את מאות אלפי הלקוחות שיפקדו את ארבעת החנויות בימי חול המועד.

את המטבחים וחדרי האוכל מכשירים משגיחי כשרות מקצועיים ועמם צוות משגיחים מורחב הפועלים במקום במשך כל ימות השנה. כל המוצרים שייעשה בהם שימוש במהלך חג הפסח במטבחי המסעדות הינם כשרים למהדרין ללא חשש קטניות.

הרב מיכאל וישצקי, המשגיח הראשי באיקאה, ציין כי "תהליך ההכשרה באיקאה שהחל בימים אלו נועד לוודא כי בפסח יוכלו המבקרים ליהנות מכשרות מהודרת לפסח ללא חשש קטניות. צוות המשגיחים של מסעדות איקאה נמצא במקום בכל שעות פעילות המסעדה, מפתיחתה ועד לשעת סגירת הקופות".

ארבע מסעדות פועלות בכל חנות איקאה: שלוש עבור הלקוחות – אספרסו בר, ביסטרו חלבי ומסעדה בשרית, ומסעדה נוספת לעובדים. כל המסעדות יעברו תהליך הכשרה קפדני ומדוקדק על מנת להבטיח את כשרותו המהדרת של המזון המוגש, עד ערב פסח, י"ג בניסן, 29.3 כל המסעדות תהיינה כשרות לפסח. במהלך החג יוגש תפריט מיוחד לפסח שנותן מענה לצד דרישות, וגם מנות הילדים יותאמו לדרישות הכשרות המחמירות.

איקאה מקפידה לשרת את לקוחותיה באותה רמת שירות, כשרות, טעם ומחיר. למרות השימוש בחומרי גלם שונים לחג הפסח – איקאה שומרת על מחיר התפריט הקבוע המאפשר ארוחה טעימה לכל כיס. במקביל, נערכים בחנויות איקאה לשרת את מאות אלפי הלקוחות שצפויים לבקר בארבע החנויות בימי חול המועד.

כתיבת תגובה