אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות

‘ההצלחה שלך היא העסק שלנו’: אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות | מאות נשות עסקים נטלו חלק בכנס ‘עשינו עסק’ לקידום, שיתוף פעולה ויזמות לנשות העסקים בבני ברק | הנוכחות נהנו מאירוע מושקע ועשיר בתוכן איכותי ומקדם

כנס נשות העסקים

בסופ”ש

ההצלחה שלך היא העסק שלנו

250/200 סייד בר + קובייה

 

אירוע נטוורקינג מרכזי לנשות עסקים בני ברקיות

 

 

אמש התקיים כנס עשינו עסקלקידום שיתוף פעולה ויזמות לנשות העסקים בני ברקיות ,אירוע מושקע בתוכן איכותי ומקדם בו נטלו חלק מאות נשות עסקים ושמעו בין היתר הרצאות מלאות תוכן בנושאי קידום עסקי, שימור לקוחות ועוד.

 

האירוע התקיים במסגרת תכנית עיר בשינוילאחריות חברתית אותה מובילים בבני ברק חבמקס, עיריית בני ברק ועמותת ציונות 2000, שיתוף פעולה זה נועד לחיזוק חברתי כלכלי תוך מיקוד ב– 3 מטרות : חיזוק וקידום עסקים קטנים, חיזוק וקידום התעסוקה וסיוע בהתנהלות צרכנית נכונה במשקי הבית.

חבמקס בחרה לפעול בעיר בני ברק כחלק מאחריותה החברתית לסביבה מקומית בה נמצאת ופועלת החברה. המעורבות בבני ברק במסגרת התכנית כוללת בניית תכניות אסטרטגיות ארוכות טווח לעיר, הקמת פורומים ומיזמים ייעודיים, תכניות הכשרה וליווי, כולל מעורבות של מנהלי ועובדי החברה בשיתוף גופים פעילים בעיר.

 את הכנס פתח מנכל הכוון תעסוקתימטעם עיריית ב״ב דוד שכטר, וברך על שיתוף הפעולה המבורך לקידום נשים בעלות עסקים בעיר. לאחר מכן הגבדנה ראובנס נציגת ציונות 2000′, ברכה בשם השותפים ובשם חברת מקס את מאות המשתתפות, והבטיחה כי זוהי יריית הפתיחה של הרצאות וסדנאות לקידום העסקים בבני ברק.

מר שלומי אלבז מנהל תכנית עיר בשינוימטעם ציונות 2000′, סיפר כיצד בכוונתו להפוך את החזון למעשה, ואיך יתאפשר בכוחות משותפים  לרתום גופים פיננסיים ועסקיים לפעול לטובת עסקים ויזמיות בעיר בני ברק.

 הגברבקי אביטל מייסדת חברת אוורסטהעבירה הרצאה מרתקת כיצד להפוך את הפחד לדחף ומתוך זה לצמוח ולקדם את העסק הלאה, כמו כן נתנה כלים כיצד להגדיל את הרווחיות ולא לחשוש להתקדם הלאה.

 הגבמזל בן הרוש סמנכ״לית שיווק בחברת גיל גרופשהיתה שותפה ונתנה חסות לאירוע, ריתקה את ציבור הנשים בהרצאה מרתקת. בדבריה הציגה את החזון של ׳גיל גרופ׳ כקבוצת העסקים הגדולה בישראל בתחום שווק פרסום ומדיה, להעניק לעסקים מעטפת שיווקית מלאה ומדוייקת בתחום זה ולמקסם רווחים

כמו כן, העניקה טיפים לשימור לקוחות מתוך ניסיונה בחטיבות החברה כדוגמת גיל גיפטהמתמחה במתנות מקוריות המותירות רושם טוב ומסייעות בשימור לקוחות. במסגרת זו אף העניקה למשתתפות שי מיוחד יומן ממותג ושימושי.

לאחר מכן עלתה הגביעל פיינגולד מנכ״לית המרכז למצוינותבהרצאה כובשת על גלקסית השיווק למגזר החרדי, ואיך ניתן למקסם כל פעולה שיווקית כדי לקבל מקסימום המרה.

 את הכנס  הנחתה בכשרון רב הגבגיטי ויספלד מנחת קבוצות ויועצת ארגונית

 

870/135 ליינר ארטקל

לאחר סיום ההרצאות באולם התחלקו המתכנסות  ל-3 חדרי נטוורינג יחד עם הגבגיטי ויספלד, הגב‘ רבקי אביטל, והגביעל פיינגולד, ויצרו שיתופי פעולה עסקיים, שיתפו מידע, והתייעצו בנושאי שיווק ושימור לקוחות באופן פרטני.

במקביל, בחדר ההרצאות מסרה עוד אסתי וויסלר בוהגן הרצאה מרתקת כיצד למנף את העסק באמצעות כלים משפטיים.

 הכנס הופק ע״י גרופמדיה – משרד הפרסום שמלווה את כל הפעילות של הכוון תעסוקתי בני ברק בקידום תעסוקה יזמות וכלכלה במגזר החרדי, הכנס הוא הראשון בסדרה של עוד כנסים ופעילויות שיהיו בשנים הקרובות.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה