אלקטרה מוצרי צריכה נכנסת לתחום האנרגיה הסולארית

חתמה הסכם שותפות עם סולאראדג' בישראל ובמקביל רוכשת את השליטה בנציגת חברת SunPower בתחום הפאנלים הסולאריים בישראל | בהמשך למהלכים אלו, החברה צופה כי פעילותה בתחום הסולאר תעמוד בתוך 3 שנים על מחזור של כ-400 מיליון שקל 

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה | צילום: דורון ברסקי

חברת אלקטרה מוצרי צריכה מקבוצת אלקו, מדווחת היום על כניסה לתחום הציוד הסולארי, כחלק מיישום אסטרטגיית החברה להרחבת מגוון מוצרי הצריכה שאותם היא מציעה ללקוחותיה. במסגרת זו מעדכנת החברה על שני מהלכים שלהערכתה צפויים להניב לחברה הכנסות משמעותיות כבר בשנים הקרובות.

החברה מעדכנת כי חתמה עם חברת הענק סולאראדג' על הסכם במסגרתו תשווק החברה הבת 'אלקטרה סולאר' את מוצרי סולאראדג' למערכות ביתיות בישראל, לרבות שימוש בממירים ופאנלים של סולאראדג' בכל ההתקנות, תחת המותג של סולאראדג'.

250/200 סייד בר + קובייה

במקביל, מעדכנת אלקטרה מוצרי צריכה על רכישת השליטה בחברת 'סולאר סנסאי' העוסקת בייבוא, ייצור, הפצה ושיווק של ציוד למערכות סולאריות (כגון פאנלים סולאריים, ממירים, אופטימייזרים ועוד) והינה ונציגת חברת SunPower בתחום הפאנלים הסולאריים בישראל. Sunpower היא יצרנית בינלאומית של פאנלים סולאריים בעלת מובילות טכנולוגית פורצת דרך בנצילות הפאנלים הסולאריים.

במסגרת המהלך, הוקמה ע"י אלקטרה מוצרי צריכה ו'סולאר סנסאי' שותפות תחת השם 'אלקטרה סולאר ציוד' אשר רכשה את נכסיה ופעילותה של סולאר סנסאי. אלקטרה מוצרי צריכה מחזיקה ב-50.1% מהשותפות.

אלקטרה מוצרי צריכה צופה, כי לאור כניסתה לתחום הסולאר דרך רכישת פעילות סולאר סנסאי והחתימה על ההסכם עם חברת סולאראדג', פעילותה של אלקטרה סולאר תעמוד בתוך שלוש שנים על מחזור בסך של כ- 400 מיליון שקל.

870/135 ליינר ארטקל

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה: "לאחר תקופה ממושכת של ניתוח עומק והיערכות, אנחנו מעדכנים היום על כניסתנו לתחום הסולארי המתפתח שאותו אנו מזהים כמנוע צמיחה נוסף עבור אלקטרה מוצרי צריכה לשנים הבאות. קיים כיום ביקוש משמעותי שהולך וגובר מצד צרכנים פרטיים ומוסדיים לציוד סולארי כחלק מהתפתחות התחום ולאור הרוח הגבית מצד הרשויות. ההסכם עם סולאראדג' ורכישת פעילות 'סולאר סנסאי' מהווים דריסת רגל משמעותית לתחום צומח זה ובכוונתנו למנף את יכולותינו, בין היתר בתחומי הלוגיסטיקה, המימון, השיווק, המכירות והשירות, כדי להפוך תוך שנים ספורות לשחקן דומיננטי בישראל בתחום הסולארי שאותו אנו רואים כתחום משלים לפעילות החברה בסגמנט מוצרי הצריכה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה