אל תתן לאצבעות שלהם לחייג למתחרה שלך

חצי יובל אחרי שיצא לאור בפעם הראשונה הפרסום הכי רלוונטי למגזר עדיין נמצא בפרינט הייחודי שמחולק מדלת לדלת • ‘המדריך החרדי’ שיוצא לאור במהדורה ה-25 חושף את עבודת הדפוס הגדולה ביותר בישראל

המדריך החרדי יורד להדפסה | אילוסטרציה: יח"צ

בעולם הפרינט ההולך ונעלם והמעבר האדיר לעולם המדיות הדיגיטליות לסוגיהן, מפתיע לגלות כי עדיין מודפס לציבור החרדי מדי שנה מדריך טלפונים (מי היה מאמין…!) בן 1800 עמודים, מופיעים בו כל הסיווגים האפשריים, מקוואות, גמ”חים, בעלי מקצועות שונים ורבים, צימרים ואטרקציות, בתי מלון, אגודות וארגונים, ישיבות ומוסדות חינוך, ועוד.

חברות רבות וגדולות הכירו בפוטנציאל העצום שיש בכח הקניה של הציבור החרדי, וכך מהווה מדריך העסקים הצינור העיקרי לשאיבת מידע של המגזר החרדי על בתי העסק הרלוונטיים עבורו.

250/200

ואכן, לא פלא אפוא שהדפסת המדריך היא עבודת הדפוס הגדולה ביותר בישראל, משום שכרגע אין הזמנת דפוס בסדר גודל של כמאה אלף עותקים בכפולות של 1800 עמודים. את החשבון תעשו בעצמכם. חישבתם? קרוב כ-180 מיליון עמודים…

המדריך נוכח בכל בית ירושלמי, צמוד לאדנית הטלפון האלחוטי הביתי (או למכשיר הנייח ממש…), מזה 25 שנה. בשנים האחרונות פורסמו מספרים וירטואליים המשמשים כקווים המקבלים את השיחות והן מנוטרות ומופנות אל בית העסק, מערכת זו מאפשרת שליטה וניתוב, ניטור בסוף שנה על כמות השיחות המדויקת שהגיעה הישר מהמדריך וכך יכול בעל העסק לדעת במדויק האם הפרסום השתלם.

‘המדריך החרדי’ הוא מדריך טלפונים קהילתי ואינדקס עסקים מוביל. מדריך הטלפונים הירושלמי יצא לאור לראשונה לפני 25 שנה והוא מודפס מדי שנה עד היום. אלפי עסקים ונותני שירותים מפרסמים במדריך והוא הפך לספר חובה בכל בית בירושלים ובאזור.

כמו כן בתקופה האחרונה http://www.402.co.il– אתר האינטרנט והאפליקציה החדשנית של המדריך, שהפכו תוך חודשים ספורים ללהיט הרשמי: כל העסקים הרלוונטיים למגזר, מסעדות כשרות למהדרין, אתרי תיירות כשרים ואלפי נותני שירותים במאות תחומים, לצד מאות מוסדות מכל הסוגים. מחפשים אוכל יהודי או גמ”ח כסאות באזורכם? תמצאו בקלות וביעילות.

Inner article

בימים אלה נסגרת ההדפסה של המדריך ה-25, וההצלחה של כל עסק באזור ירושלים יכולה להשתדרג פלאים בטח פרסומי, שערכו שווה ערך למספר המשתמשים במדריך באופן קבוע, לאורך השנה, כפרסום שיטתי המסווג ישירות לצורך של קהל היעד בעת החיפוש.

המדריך מחולק מדלת לדלת בירושלים, ולמרות החלוקה הרוויה במוסדות ובמשרדים בכל אזור ירושלים – במשרדים רבים פונים אל משרדי ‘המדריך החרדי’ במטרה לקבל עותק של המדריך, שהינו מוצר חובה בחיפוש אחר ספקים ונותני שירות.

מלבד היותו מורה דרך לצמיחה החרדי הינו גם ‘מכשיר’ את בית העסק הראוי ומנתב אליו את הציבור החרדי על כל גווניו. וזאת, מאחר והמדריך החרדי זוכה לברכת הרבנים של ציבור זה על כל פלגיו.

השאירו פרטים בטופס המצורף, ונצלו את הימים האחרונים להצטרפות להצלחה שלכם, במדריך החרדי שיכניס אתכם לכל בית ירושלמי ויגדילו את פלח השוק שלכם משמעותית.

830/125

תגובה אחת ל: "אל תתן לאצבעות שלהם לחייג למתחרה שלך"

  1. העיר לא בנויה לקבל חרדים שיגיעו בכפייה.
    בעיר יש הרמוניה מיוחדת. הפרויקט שמשווק לתולדות אהרון יושב כל כביש ראשי שישרת כ5000 משפחות שרובן חילוניות ויהיה כביש פתוח בשבת.
    לא מבין מה הם מחפשים בחריש.

כתיבת תגובה